Wpis z mikrobloga

Dwa miesiące temu reklamowalam telefon. Naprawili, odebrałam, wszystko fajnie. Ale gdzieś tydzień później zepsuł się mikrofon. Tzn raz na kilkanaście telefon on zadziała, ale w pozostałych przypadkach mogę się drzeć, a i tak w ogóle mnie nie słychać. Dźwięk jakbym mówiła pod wodą. Poszłam ponownie go zareklamować, opowiedziałam całą sytuację, jednakże pani wpisała tylko "nie działa mikrofon". Zauważyłam to dopiero w domu. Po dwóch (!) miesiącach czekania otrzymalam wiadomość że mogę odebrać sprzęt. Myślę sobie: tak długo trzymali, pewnie naprawili ( ͡° ͜ʖ ͡°) Otóż nie. Na karcie zwrotnej napisali że nie wykryli wady. Stwierdzilam że nie bede robić awantury pani z obsługi klienta i sprawdze go najpierw bo może wystarczyło go tylko przeczyscic czy tam coś. No i pierwszy telefon faktycznie bylo ok. Przy kolejnych znowu już było to samo :/ Nikt totalnie mnie nie słyszy. Poradzicie mi co teraz zrobić? Telefon Asus kupiony w media markt. Za 4 miesiące kończy sie gwarancja, a niestety nie mam kasy na inny telefon.
#pytanie #asus #prawo #gwarancja
  • 2