Wpis z mikrobloga

  • 187
Zazdroszcze ludziom, którzy mogą powiedzieć 'mam w dupie LGBT i ich przeciwników'. Jak to jest móc mieć to w dupie? Jak to jest mieć prawo do poślubienia swojej drugie połówki? Jak to jest nie musieć przejmować się czy zaraz nie dostaniesz po mordzie, bo trzymasz swoją drugą połówkę za rękę w miejscu publicznym? Jak to jest, kiedy twój związek nie nieustannie sprowadzany do seksu analnego czy nożycowania? Jak to jest nie widzieć na mieście namiotów, w których ludzie nazywają cię pedofilem? Jak to jest nie być kreowanym na wroga narodu?
Serio, chciałabym też mieć to wszystko w dupie. Ale nie mogę, bo nie zmienię tego, że #jestemlgbt

#lgbt #neuropa
  • 58
  • Odpowiedz
tak, uroiłam sobie brak równości małżeńskiej, pobicia osób lgbt, komentarze sprowadzające homoseksualizm do seksu analnego (widoczne nawet pod tym wpisem), namioty o 'ideologi lgbt' gwałcącej bombelki i nagonkę pisu na lgbt. wszystko sobie uroiłam, słońce.


@Soojin21: i wszysto to cię dotknęło osobiście? Bo jeśli nie, to dodaj jeszcze do listy ukamieniowanie i zrzucenie z dachu - to też teoretycznie może cię spotkać...
  • Odpowiedz
@Soojin21: No mnie generalnie ta wojenka nie obchodzi, niech zrobią referendum to zagłosuję „za” ale przecież nie będę się cudzymi problemami umartwiał, życia nie starczy.:D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soojin21: możesz wziąć ślub z facetem a facet z kobietą więc o co cho? I nawet nie próbuj tego argumentu o Arabii Saudyjskiej xd przykro mi ale katolikiem nie jestem więc to nie zadziała xd
  • Odpowiedz
@Soojin21 wiem o czym piszesz, przykry temat. Przesyłam wsparcie mentalne. Pozdrawiam i dużo siły, spokoju życzę. Może kiedyś będzie lepiej chociaż sama w to wątpię słuchając Korwina i zapowiadanych przez niego pogromów Lgbt, słysząc co się działo w Białymstoku i oglądając przeklęte naklejki strefy wolnej. Zaczynam sama się wewnątrz stresować i spinać .
  • Odpowiedz
@Soojin21: po Opolu chodzi troche tego, jakos nie slyszalem zeby ktos dostal w ryj za to ze idzie za reke ze swoim partnerem, juz predzej dostaniesz bo sie na kogos odwazysz popatrzec a on akurat ma agresora. Przedstawiacie to jak w bajkach, moze jeszcze stado ludzi stoi pod waszym domem z widlami? Te wasze parady tylko pogarszaja sprawde, chcecie na sile pokazac ze jestescie inni zamiast pokazac wszystkim ze jestescie tacy
  • Odpowiedz
@Soojin21: ja jestem taka osobą która ma cały temat lgbt w dupie, a to dlatego że mnie i moich znajomych, rodziny itp. to nie dotyczy. po prostu nie rozumiem jak to jest więc ciężko mi się wczuć w osobę lgbt. pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@Soojin21: wystarczy nie oglądać tvn i tvpis. U mnie w mieście jest 30tys mieszkańców i jakoś nikt nikogo nie bije ani nawet jednej nalepki za czy przeciw nie ma. Ludzie żyją i tyle. Normalni ludzie nie mają na to czasu, bo muszą zapierd@alać:-)
  • Odpowiedz
@Soojin21: > Zazdroszcze ludziom, którzy mogą powiedzieć 'mam w dupie LGBT i ich przeciwników'.
Skoro zazdrościsz to po co te wylewane żale?

Jak to jest móc mieć to w dupie?

Zajebiście

Jak to jest mieć prawo do poślubienia swojej drugie połówki?

Ślub to kolejne z praw naturalnych zawłaszczany przez urzędników. Uważam, że państwo w ogóle nie powinno tym się zajmować. Walka o "przywilej" zgody urzędnika na coś tak oczywistego moim zdaniem
  • Odpowiedz