Wpis z mikrobloga

  • 1
@zar0x: Ogólnie na giełdę przesłałem 2k ale tylko za polowe inwestuje w razie przypału (czy zacząłem realnie od 1000 PLN) planuje teraz zainwestować przy spadkach 1,500 zł i się zobaczy. Prowadzę notes na komputerze gdzie mam swoje wszystkie akcje przypisane tylko teraz na telefonie jestem.
  • Odpowiedz
@SirArthur: Kurczę, 827 cena sprzedaży minus 804 cena zakupu daje zysk na sprzedaży 23 zł, a po odliczeniu kosztów masz zysk 29 zł, znaczy same koszty dały zysk 6 zł. To ja czniam to ETH, podziel się informacją jak Ty to zrobiłeś z kosztami?
  • Odpowiedz
  • 1
@corrs: Mniej więcej bo jakiś tydzień temu jeszcze zarobiłem na BTC. Nie miałem jednego ETH tylko 1,26? Jakoś tak i FE to około 10 zł z tego co liczyłem kupno sprzedaż.
  • Odpowiedz
@SirArthur forfuncoin.com to jest strona projektu, poczytaj sobie. Narazie jesteśmy tylko na waves dex, niebawem wchodzimy na brazylijską giełdę nanu exchange, następnie grecka H2ox (tam już mamy listing wykupiony, ale sama giełda jeszcze nie ruszyła) no i może się uda na amerykańską sato-exchange (ale to nie jest pewne)
  • Odpowiedz