Wpis z mikrobloga

Pozbycie się opony z brzucha to mój kolejny cel. Moja obecna waga to 80kg przy 183cm wzrostu. Wiem, że powinienem ćwiczyć, biegać itp. ale nie mam jeszcze na tyle motywacji(nie wiem nawet od czego zacząć). Zrezygnowałem ze słodyczy i fastfoodów. Rano piję kawe/ herbate i ewentualnie jakiś owoc, obiad do syta i kolacja czyli coś lekkiego. Nie podjadam w nocy co było moim głównym problemem. Potrafiłem nawet o północy się najeść. Odstawiłem też słodkie napoje co nie było dużym problemem, gdyż od jakiegoś czasu odrzucała mnie nadmierna ilość cukru.
#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #dieta
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hohohohoho: jak zredukowac oponkę?
Nic prostszego.
Musisz mieć ujemny bilans kaloryczny.
Jak go osiągnąć? Albo dieta albo ćwiczeniami.
A najlepiej dieta i ćwiczeniami
A wręcz idealny stan to dieta, trening siłowy i cardio.

Sama dieta też schudniesz ale musisz liczyć kalorie.
Aplikacja fitatu albo cokolwiek innego.
Lepiej dodać też cardio. Bo stopniowo będzie coraz ciężej Ci zrzucac na samej diecie, a robiąc cardio napedzisz trochę metabolizm oraz będziesz mógł jeść więcej
  • Odpowiedz
ćwiczenia nie pomagają zrzucić tkankę tłuszczową, tylko micha.


@sebameba: jak nie pomagają jak spalasz kalorie. Właśnie najbardziej pomagają, jak walniesz porządny trening to spalisz w wuj kalorii.
  • Odpowiedz
@hohohohoho: A no to chyba że, ja kiedyś dużo na rowerze jeździłem i mam bardzo mocno umięśnione nogi. Więc u mnie tylko na brzuchu odkłada się tłuszcz. Myslę, że przy 85 powinno być okej w moim przypadku.
  • Odpowiedz