Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy
Są dwie rzeczy, które powodują, że PO jest milion razy lepsze od PiSu i każdy posiadający mózg, powinien stwierdzić która partia jest większym rakiem
-Zakaz handlu w niedzielę wprowadzony przez PiS
-Zniesienie poboru przez PO
Change my mind #polityka
  • 34
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: Tak szczerze to obie partie są siebie warte ale faktycznie za PO było lepiej:
-Brak chamskiej propagandy w telewizji na każdym kroku
-Utrzymywanie dobrych stosunków z Niemcami i Unią Europejską
-Kościół nie wpieprzał się w każdą ważną sprawę
-Nie KRADLI ludziom pieniędzy żeby kupić głosy w wyborach
Niestety PiS wygrało wybory tylko dlatego,że obiecali dać ludziom pieniądze,co najśmieszniejsze ich własne pieniądze XD no cóż trzeba czekać na następne wybory ale
  • Odpowiedz
@Benn: świetny komentarz. Problem w tym, że rakiem płuc i trzustki jest PiS. Nie mogę zrobić zakupów w niedzielę, bo #!$%@? bozia sobie patrzy. Wielu polityków PiSu (np. Macierewicz, który dostał jedynkę) są zwolennikami przywrócenia poboru. Zajebiście, nie wiem co musiałoby zrobić PO, żeby móc ich porównywać do PiSu,
  • Odpowiedz
@Benn: ja akurat jestem zwolennikiem PO, PSL, Lewicy i każdego innego, kto nie jest PiSowcem lub szurem z Konfederacji i podobnych.
PO najmocniej, dzięki zniesieniu poboru.
  • Odpowiedz
@Benn: xD w każdym kraju panują niezliczone afery itd. PO przynajmniej nie zakazywało mi chodzenia do sklepu czu\y zniosło ten #!$%@? pobór.
@Bover: to czwarta dobra decyzji
@KlawyMichau: nawet nie wiesz gdzie leży Syria... a parę tysiecy ludzi nic by w demografii nie zmieniło
  • Odpowiedz
podwyższenie wieku emerytalnego


@Bover: strategicznie dobra, wręcz konieczna decyzja na dziesięciolecia. Czeka nas zapaść demograficzno-emerytalna

ściąganie imigrantów z afryki


@KlawyMichau: ja też pamiętam te hordy imigrantów na ulicach i setki tysięcy które miały jeszcze przyjechać ()

i niezliczonych afer też jesteś pewnie zwoleninikiem... i szoguna, hoho


@Benn: No ja jestem zwolennikiem takich potężnych "afer" jak za PO w porównaniu do obecnego złodziejstwa. No i szogun,
  • Odpowiedz