Wpis z mikrobloga

@anonimek123456: A ja nie. Chrześcijaństwo potępia homoseksualizm i tym samym łamie się zasady wiary. Przecież nikt was pedzie nie zmusza to wiary, więc czemu karzecie nam na siłę zmieniać ich zasady? Nie możecie sobie olać tego zrobić fikołka i #!$%@?ć modły do jakiegoś Zooroastry czy Buddy? Co wam tak przeszkadza, że homoseksualizm jest zakazany w Chrześcijaństwie skoro możecie po prostu nie wierzyć jak nie chce się wam nie chce żyć w
@Kjedne: Wy walczycie z Kościołem Rzymu jako źródłem wszelkiego zła, bo jest normą w Polsce, a jankeskie lewactwo walczy z Ewangelikami jako POTĘŻNYM zagrożeniem, dla normalności, bo tam kiedyś był normą. Jezu po prostu lewactwo ma tendencje do walki z instytucjami, które mają dominujący wpływ na społeczeństwo w jakiejś kwestii. Dlatego cele się zmieniają w zależności od środowiska, bo w USA to Katolicy to ofiary, bo katolikami są głównie latynosi
@ReinmarKrakau: Bo kto tak powiedział? Biblię można dowolnie interpretować. Na przykład kanon katolickiej Biblii został ustalony dopiero na Soborze trydenckim 8 kwietnia 1546 roku.
czemu karzecie nam na siłę zmieniać ich zasady?


@HarvestinSeason: Kto? Nikt nigdy nie postulował o śluby kościelne. To co robi kościół, o ile nie jest sprzeczne z polskim prawem, kompletnie mnie nie interesuje. Mogą udzielać ślubów nawet czterem osobom, kobiecie i kozie, facetowi i krowie, kompletnie mnie ich gusła nie interesują. Nie mogę natomiast zrozumieć, w czym przeszkadzałoby zawieranie związków małżeńskich cywilnych dwóch osób tej samej płci. Nawet konstytucja tego nie
@anonimek123456: Mi też nie przeszkadzają homo śluby cywilne. Ale po co wstawiasz posta z jakmiś łomem, który jawnie łamię zasady wiary, żeby być inkluzywnym wobec gejów skoro nie chcesz niby promować tej postawy? Nie ma czegoś takiego jak homoseksualny ślub kościelny. To herezja i proszę, aby tęczowe towarzystwo #!$%@? się od nas, od naszej wiary i od nas.
@HarvestinSeason: Możemy do takiego konsensusu dojść, owszem, chociaż ja tak jak napisałem, to wg. mnie forma jakiegoś miłego gestu (bo nie interesują mnie zasady wiary), ale zje...e może być to, że jest przedstawicielem religii, której zasad nie przestrzega. Ale to już ich wewnętrzny problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możemy do takiego konsensusu dojść, owszem, chociaż ja tak jak napisałem, to wg. mnie forma jakiegoś miłego gestu (bo nie interesują mnie zasady wiary), ale zje...e może być to, że jest przedstawicielem religii, której zasad nie przestrzega. Ale to już ich wewnętrzny problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jawnie łamię zasady wiary,


@anonimek123456: przecież niczego nie łamie i elegancko przestrzega. Jego wiara (liberalna, reformowana) zakłada, że gej ok.