Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam ostatnio ile osób na wykopie w ogóle ogarnia takie proste rzeczy jak to, że:

- Ta od cipkomaryjek to nie jest jakaś oficjalna urzędniczka LGBT prezentująca poglądy wszystkich z tej grupy
- Te wlepki o transfobicznych śmieciach to nie jest oficjalny kolportaż LGBT
- Że antifa to nie jest cała lewica
- Że ludzie mogą się nie zgadzać z poglądami prawicy, ale nie czyni ich to lewakami
- Że ogólnie LGBT jest rozległym ruchem, w którym jednostki #!$%@?ą głupie rzeczy (które należy piętnować), ale nie są popierani przez ogół

To są naprawdę proste rzeczy, ale jak patrzę na główną stronę to widzę tylko #4konserwy próbujące odpierać atak złego lewactwa (jako ogółu, czyli każdej osoby, która nie jest konserwatywną prawicą) na resztę świata. xD Jak słyszą LGBT to od razu lecą te same 3 obrazki na krzyż (sadomaso przebrane za psa w parku, typ oklejony dildo na paradzie itd.)

Świat nie jest czarno-biały, ale debile krzyczą najgłośniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tyczy się to tak samo konserwatywnych debili jak i lewicowych debili. Oraz wszystkich innych debili.

#bekazprawakow #lgbt #neuropa #heheszki #ankieta

LGBT to:

  • ZAGROŻENIE DLA SILNEJ HETERO POLSKI 8.3% (42)
  • OBOJĘTNIE CO 16.0% (81)
  • Ruch walczący o równouprawnienie różnych ludzi 50.9% (257)
  • BANDA ZWYROLI KTÓRA CHCE RUCHAĆ NASZE DZIECI 24.8% (125)

Oddanych głosów: 505

  • 31
@justbreathe: tak samo nie wytłumaczysz homokomando że:

- Nie każdy ksiądz rucha dzieci
- Bardzo dużo osób ma gdzieś czy ktoś jest gejem albo lesbijką, obnoszenie się z tym to zwykłe attention whoring.
- Osoby o poglądach centrowych mogą być już zmęczone agitacją LGBT na każdym kroku.
- Eksperymenty ze zmianą płci małym dzieciom mają więcej wspólnego z praktykami doktora Mengele niż z leczeniem.
@justbreathe: użyłem homokomando jako określenie "lewicowych debili", o których mówiłeś, w odróżnieniu do katotalibów, określenia którego używam na "prawicowych debili". Obie grupy są równie szkodliwe.

Na jakiej podstawie uważasz, że jestem częścią jakiegoś "problemu"? Użyłem dokładnie takiej samej argumentacji jak Ty.
ogólnie LGBT jest rozległym ruchem, w którym jednostki #!$%@?ą głupie rzeczy (które należy piętnować), ale nie są popierani przez ogół


@justbreathe: i dlatego gdy Jedna Pani sprofanowała ważny dla katolików symbol i wybuchła gównoburza, to organizacje typu mnw, kph i inne podobne zrobiły z tej profanacji sztandar, a całe środowisko nakręciło akcję #teczanieobraza
Brzmi legitnie ¯\_(ツ)_/¯
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Alorotom: Jak ktoś weźmie flagę Polski bo jest Polakiem i zdewastuje zabytek to będzie reprezentował wszystkich rodaków? xD Jest biała, jest czerwona, nikt się nie zagłębi kto co... Tyle w temacie
@greven: nie zrozumiesz, ale napiszę dla porządku: to nie jest "tęczowa aureola", to jest aureola z symbolu lgbt, czyli ruchu, którego postulaty są w 100% sprzeczne z katolicyzmem i który z tym katolicyzmem walczy. A to co katolicy robią ze swoimi symbolami to jest ich sprawa.
i dlatego gdy Jedna Pani sprofanowała ważny dla katolików symbol i wybuchła gównoburza, to organizacje typu mnw, kph i inne podobne zrobiły z tej profanacji sztandar, a całe środowisko nakręciło akcję #teczanieobraza

Brzmi legitnie ¯_(ツ)_/¯


@hlavni_nadrazi: Nikt niczego nie sprofanował.

Nawet niektóre kościoły katolickie (z punktu widzenia systematyki Kościoł Anglii jest również kościołem katolickim) uznały tęczową Maryję za bardzo ładny symbol.

Afera z punktu widzenia organizacji lewicowych czy no nie wiem
Nikt niczego nie sprofanował.


I właśnie dlatego jakakolwiek dyskusja z wami jest bezcelowa, ponieważ przepaść mentalna jaka nas dzieli jest zupełnie nie przejścia. To tak jakbym próbował wytłumaczyć małemu dziecku dlaczego to co zrobiło jest złe - nie będzie rozumiało, bo brakuje mu systemu odniesienia.

Do reszty bredni nawet nie próbuje się odnosić, poddaje się.
nie zrozumiesz, ale napiszę dla porządku: to nie jest "tęczowa aureola", to jest aureola z symbolu lgbt,


@hlavni_nadrazi: walczyłem już z ludźmi, wciąż im ciężko pojąć różnicę między tęczą, a symbolem LGBT (który też jest tęczą, ale szczególną). Tak sami, jak pewnie nie widzą różnicy między gwiazdą (ogólnie), a gwiazdą CCCP - "co ty chcesz, o co ci chodzi, przecież to TYLKO GWIAZDA. Gwiazdy się boisz?".

A całej gównoburzy nie byłoby,
Pobierz
źródło: comment_dnKt2S5M15BrfYjrWxBqMhhwTaZHLguL.jpg
@kinasato:
- Nie każdy ksiądz rucha dzieci
No tak to zupełnie to samo co paradowanie w dziwnych strojach xD

-- Bardzo dużo osób ma gdzieś czy ktoś jest gejem albo lesbijką, obnoszenie się z tym to zwykłe attention whoring.
Nie ma sprawy: związki partnerskie, adopcje dzieci i załatwione

- Osoby o poglądach centrowych mogą być już zmęczone agitacją LGBT na każdym kroku.
Patrz wyżej

- Eksperymenty ze zmianą płci małym dzieciom
- Eksperymenty ze zmianą płci małym dzieciom mają więcej wspólnego z praktykami doktora Mengele niż z leczeniem.

Zgadzam się


@mocneAnaboliczne: na razie. Póki co walczy się o przesunięcie progu tolerancji. Za chwilę zostanie wyznaczony nowy cel.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
- Nie każdy ksiądz rucha dzieci

Problem z pedofilią w KK nie polega na tym, tylko na systemowym kryciu przestępców selsualnych

- Bardzo dużo osób ma gdzieś czy ktoś jest gejem albo lesbijką, obnoszenie się z tym to zwykłe attention whoring.

Pokazywanie, że się istnieje to nie obnoszenie.

- Osoby o poglądach centrowych mogą być już zmęczone agitacją LGBT na każdym kroku.

Na czym niby ta agitacja polega? Bo ja widzę zalew