Wpis z mikrobloga

  • 4
No i #!$%@? no i cześć. Zapomnialem ze jestem w polszy. A wiec tak. Wbił wlasnie lekarz i do mnie o Anon ty masz miec operacje na 17? No tak. Ja juz sie podnosze mysle o #!$%@?łelel nawet wcześniej wiec lepiej. A ten ze #!$%@? dupa #!$%@? na bloku jest problem i mnie przekladaja na 13 na jutro i mam byc na czczo. Sooo od 22 nic nie jem i mam wytrzymac do jutra do 13 no #!$%@? ZAJEBISCIE. #umierajzwykopem #zalesie #szpital #przegryw
SSKW - No i #!$%@? no i cześć. Zapomnialem ze jestem w polszy. A wiec tak. Wbił wlasn...

źródło: comment_A1Q9CtsXY23FwhiOdHrlxJ9kN09OawuN.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@SSKW: Polska służba zdrowia jest zajebista, każą przyjść na 8, a do 11 się czeka, aż lekarz łaskawie przyjmie na oddział, później nie było lepiej, bo jeszcze mnie pielęgniary #!$%@?ły, że śmiem je budzić w nocy, bo mnie boli xD
  • Odpowiedz
@SSKW: Mi się kiedyś pobyt w szpitalu przedłużył o 3 tygodnie, bo ciągle miałem zatrucie pokarmowe, jak mi się polepszało, to mi znowu dawali to żarcie, wtedy byłem gówniakiem, to nie skojarzyłem faktów xD
  • Odpowiedz
U nas na hematologii onkologicznej #!$%@? karmią. Przeciętnie jest to:
a) zupa mleczna z gównem + 3 kromki chleba i 1.5 kawałka szynki, 15 g masła
b) udko z kurczaka/pies przemielony z budą/schabowy/ryba w piątek z surówką i , na oko, 10g kaszy/ryżu
c) znowu 3 kromki chleba i 1.5-3 kawałków szynki

do tego herbatka lub kawa zbożowa, rano można wypić barszczyk czerwony!

A 95% pacjentów ma zakaz opuszczania oddziału, ze względu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
Wszytkie fit lochy by schudnąć powinny se cos polamac i na 5tyg do szpitala i 40kg mniej
  • Odpowiedz
@SSKW: wystarczy że jakiś zabieg się wydłuży i juz następna osoba może spaść na następny dzień. Nadczo musisz być dotyczy to tez picia ale skoro masz na 13 to możesz coś wypić do wieczora byle rano nie pić! . A nie je się żeby się nie było wymiotów sraczki itp
  • Odpowiedz