Wpis z mikrobloga

A czym ich ten ksiądz sprowokował? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@J-Roc:

"Członkowie LGBT nie są wcale naszymi braćmi i siostrami. Są wrogami szerzącymi antykulturę i trzeba się przed nimi bronić. Naszymi braćmi i siostrami są osoby dotknięte homoseksualizmem, ale to inna historia"

pierwszy z brzegu przykład
@diogene czyli potwierdzasz że ci bandyci to byli lgbtrtvagd? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Bo wykopowe trolle od wczoraj wszystkim wmawiaja że nie ¯_(ツ)_/¯
@J-Roc: nie, raczej zaniepokojeni obywatele którzy mieli dosyć czarnej mafii? :)

A jeśli to byli aktywiści lgbt to tak samo napiszesz?

"prowokujcie dalej, a później płaczcie, że was biją ( ͡~ ͜ʖ ͡°) "?

To ty, przypominam, uważasz że można zasłużyć na bicie przez naklejki. Daję ci tylko posmak twojej własnej argumentacji.
@kamaszek: Dobra jestem #!$%@?. Jak was ktoś prowokuje wlepkami to "uuuuu troglodyci, czemu nas naklejkami nękacie? :(((( miłość > nienawiść". A potem uderzacie z jakimiś równie #!$%@? naklejkami w miejscach publicznych i uważacie się za jakichś lepszych? Bo co? Bo wy możecie, a prawica nie? Nie jestem za żadną ze stron, uważam że niektóre postulaty powinny zostać spełnione a niektóre absolutnie nie. Ale wy macie problem. Uważacie się za tych oświeconych
@diogene

To ty, przypominam, uważasz że można zasłużyć na bicie przez naklejki. Daję ci tylko posmak twojej własnej argumentacji.


Niby gdzie tak napisałem?

Śmieszy mnie po prostu ze lgbtlpg po Białymstoku płacze i lamentuje że nikt ich nie lubi, a cały czas starają się jak najbardziej #!$%@? ludzi od których oczekują tolerancji XD niech sami najpierw maja ta tolerancję dla innych ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@J-Roc: aha, a jak rozumieć to wylewające się wręcz z posta zadowolenie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)?

lgbt to Białymstoku "płacze" bo bandyci bili tam ludzi, w tym kobiety i dzieci. A ty mówisz że hehe no przecież prowokowali.

jak najbardziej #!$%@? ludzi


ale czaisz że oni są #!$%@? samym tym że geje istnieją? Że nie trzeba było tych naklejek by bandyci ich atakowali? I to nie od
@MateriaBarionowa to po co ten 14 latek tam lazl jeśli już od dawna wiadomo było że coś tam się szykuje? No i rzeczywiście ten 14 latek ucierpiał tak bardzo, że zamiast iść na policję to nagrał film i wrzucił na YouTube XDD

@diogene

@J-Roc: aha, a jak rozumieć to wylewające się wręcz z posta zadowolenie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)?


Niby gdzie? Ja się po prostu nie dziwię
@J-Roc: jak to nie prowokował? Miał tyle samo wspólnego z np. księdzem Międlarem czy ks. Oko co pobity 14 latek z osobą która zrobiła tę naklejkę

I czaisz że ta naklejka to reakcja a nie prowokacja?

To może niech zaczną się zachowywać jak na normalnych ludzi przystało?


no co takiego strasznego tam robili, poza tym że uczestniczyli w wydarzeniu którego bandyci nienawidzą?

to po co ten 14 latek tam lazl


bo
jestes typowym lewackim dzbanem, ktos jest wlascicielem tego slupa. Jak kiedys ktos naklei twojej mamie taki syf na przednia szybe to zobaczysz co to wandalizm.

ktos jest wlascicielem tego slupa


@defkor: XDDD Ta, ta. Już widzę tego człowieka, który zakupił obsrany słup w środku miasta.

To jest własność miasta na 100%, a ta naklejka dodaje tylko koloru temu szaroburemu słupowi. Jakby ktoś nakleił komuś na aucie to bym nie popierał, ale