Wpis z mikrobloga

  • 9
@iwunio szczerze polecam zainwestować grosze w taki filtr do tego najtańszy wkład piankowy za kilka zlotych i woda będzie zawsze czysta. Miałem ten sam problem we firmie. Na mieście częste awarie a po awariach woda żółta. A że u nas zużycie na poziomie 40-50m^3 miesięcznie to zawsze musieliśmy upuscic z metr szescienny aby zaczęła lecieć normalna woda. Teraz mamy filtry i w dupie mam ich żółtą wodę. Wszystko zostaje na filtrze.
Dodam
roszej - @iwunio szczerze polecam zainwestować grosze w taki filtr do tego najtańszy ...

źródło: comment_Zp9igIyHJpfJoxDz23thD18N4jop9heS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@iwunio: Zaczalem merytorycznie tlumaczyc, co jest na zdjeciu, ale tylko glupi dzban troll moze zakladac takie watki i baitowac ludzi pijacych kranowke.
  • Odpowiedz
@roszej mam u siebie w domu pod Warszawą trzystopniowa stacje filtrow: piankowy, węglowy i z żywicą. Woda wydaje się być czysta, ale jak lejesz do wanny i nazbiera się jej to widać rdzawy kolor. No ale to i tak zelazo, więc nie zaszkodzi.
  • Odpowiedz
@roszej: Siema. Z ojcem będziemy robić nowe przyłącze w domu i się zastanawiamy jakie filtry założyć. Woda już teraz nadaje się do picia (mieszkamy 1km od wodociągów), ale już taka przepuszczona przez filtr brita jest jeszcze lepsza. Znalazłem na allegro ten piankowy filtr ale jeszcze się zastanawiam nad tym węglowym. Myślisz że warto i polepszy smak wody? W sumie ten cały wkład i filtry kosztuje grosze także i tak będę testował
  • Odpowiedz