Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@EndlessDream: wszystkie mają mężów, żyją w nieszczęśliwych związkach, tak naprawdę o co bym nie poprosił to to zrobiły. Przepaść między taka 20 latka A 30 latka jest ogromna.
  • Odpowiedz
@pavl_: spotykałem się z paroma 30+, ale to co wyprawiała jedna na 37lvl to było coś pięknego. Jedyny okres w moim życiu kiedy nie miałem nawet najmniejszej ochoty na bicie Niemca po kasku, bo nie było nawet kiedy, sama inicjowała itd (czego nie spotkałem u żadnej - 30). Mimo, że to było 5 lat temu i trwało 3 miesiące, do dziś wspominam z uśmiechem na ustach ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@pavl_: Spotykałem się z taką 35 latką. Widać było wiek - cyc lekko wiszący,dupa też,tu i ówdzie zmarsczki i tłuszczyk(nie gruba) ale była zadbana i nadrabiała zaangażowaniem i mogłem robić praktycznie wszystko
  • Odpowiedz
@20VT: @KrzyzaczeQ: ja wszystkie poznałem w pracy, także wielkich rad nie udzielę. Pracowałem w typowo męskich zawodach a one były rodzynkami w cieście pełnym facetów, także mialy też duże doświadczenie w kontakcie z facetami i relacje z nimi to były typowe FwB
  • Odpowiedz