Wpis z mikrobloga

Są tu fani Odkryj w tym tygodniu od Spotify? Zastanawialiście się kiedyś jak to działa? U mnie algorytm jest w stanie zaproponować naprawdę dobrze dobraną muzę nawet jeśli w danym tygodniu NIC nie odtwarzałem (ʘʘ)

To może nieco rozjaśnić sytuację: https://geek.justjoin.it/discover-weekly-czyli-co-sie-dzieje-za-kotara-spotify/?utm_source=Wykop&utm_campaign=Mikroblog

JustJoinIT - Są tu fani Odkryj w tym tygodniu od Spotify? Zastanawialiście się kiedyś...

źródło: comment_KuxI9Pxt3YXtMlNASw0UnPFsOkLLqwO0.jpg

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: A ja odnośnie tego mam wrażenie wręcz przeciwne- prędzej znajdę jakiś fajny utwór na radiu powiązanym z danym wykonawcą, niż na "Odkryj w tym tygodniu". Ale artykuł poczytam ;) .
  • Odpowiedz
@Prism2772: Tak, to się zdarza. Zbyt często dostaję również propozycje słuchania pewnego wykonawcy, którego lubię dosłownie 4 numery, a ma ich na koncie tysiąc, więc ciągle podrzucają mi nowe. Natomiast jakieś 90% propozycji uznaję za wprost IMPONUJĄCE, jeśli chodzi o wyczucie mojego gustu, i to przy bardzo niewielkiej ilości danych dostarczanych z mojej strony od pewnego czasu, bo generalnie przesiadłem się na TIDAL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JustJoinIT: Niestety aplikacja Tidala nie ma takich fajnych feuture jak zdalnie sterowanie innego urządzenia przez aplikacje, przez co bardzo cierpię, tak jak dokuczliwy jest brak historii odtwarzania (niby są do tego programy, ale ja dotwarzam na wieży Yamahy, która posiada jakieś nieporozumienie, a nie interface do Tidala). Jakość jak najbardziej na plus dla Tidala (szczególnie te oznaczone jako master, nawet jak nie odtwarzasz jako master).
  • Odpowiedz