Wpis z mikrobloga

Miruny, dostałam skierowanie na badania krwi. Lekarka zleciła między innymi CRP i białko - C. To przypadkiem nie są te same badania? Będę je robić przez ubezpieczalnie i znalazłam, że mam w pakiecie takie dwa badania jak na zdj i oba się nazywają "białko-C" ( ͡° ʖ̯ ͡°)To o to chodzi? Czy to białko - C to po prostu białko C i nie jest to ani jedno ani drugie z tabelki?

#lekarz #medycyna #pytanie #pytaniedoeksperta
Yankumiii - Miruny, dostałam skierowanie na badania krwi. Lekarka zleciła między inny...

źródło: comment_R7EA0naIBSHc2m0GzHzka4FcfYkpVSGR.jpg

Pobierz
  • 7
@Yankumiii: ale co ty rozkmianisz, jaka kretynke, ktos cie ocenia przez infolinie? pomijajac to ze na jaka ty infolinie dzwonisz, zeby zrobic badania to musisz w labie zdac krew, gdzie masz problem w ogole? XD
@hekktik eh, nie chce mi sie Tobie tłumaczyć. W skrócie dzwonie na infolinię ubezpieczalni, podaję im jakie chce zrobić badania, oni wysyłają zlecenie do laboratorium i jak przychodzę na pobranie to kobiety już wiedzą co mają robić. Teraz dostrzegasz problem?
@Yankumiii: dostrzegam ze robisz problem tam gdzie go nie ma, powiedz to co lekarka ci powiedziala, po to jest infolinia aby na nią dzwonic. wymyslasz jakies historie o robieniu z siebie kretynki, przez sluchawke, gadajac do osoby ktorej nawet nie widzialas pewnie na oczy i nie zobaczysz. zluzuj poslady i dzwon skoro musisz dzwonic, a jak nie wiesz co masz zlecone to spytaj lekarki jeszcze raz albo zadzwon (o zgrozo) do