Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy

Znam wiele trolli politycznych na Wykopie po "obu stronach barykady", ale @M1r14mSh4d3 to najbardziej obrzydliwy z nich. Spróbuj wyrazić inną opinię pod jej wpisem, a wszystko usunie i trafisz na #czarnolisto

Że też ludziom nie wstyd brać pieniądze za sianie propagandy i zachowywanie się w ten sposób. No cóż, internet daje złudne poczucie anonimowości...
  • 31
  • Odpowiedz
@Print_Screen: Mi napisała, że jestem manga fanem, żeby podważyć słuszność mojej opinii. Ja nawet nie czytam mangi. ¯\_(ツ)_/¯

Oczywiście dalszych kłamstw nie mogę odpierać, bo mnie zablokowała. Zdążyła zarzucić mi antypolonizm, bo skrytykowałem wypowiedź Godek. Zaraz zostanę antypolakiem i wrogiem narodu, jak i też jedynej słusznej partii.
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: Szkoda, że tutaj nie pobawisz się w usuwanie komentarzy. Pod swoimi wpisami możesz tworzyć własną, spaczoną rzeczywistość, ale to nie zmienia faktu, że większość ludzi na Wykopie cię przejrzało i mało kto pochwala twoje infantylne zachowanie.
  • Odpowiedz
@niechcemisie_: manga fanie, drugi użytkownik czepia się mangi, nie treści wpisu. Zresztą dlaczego nie napisałeś kolegom, którym teraz się żalisz, że wręcz zasugerowałeś iż jestem opłacana za swoją aktywność na wykopie? Kaman, miej jaja manga fanie.
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: Lepiej odnieś się do swojego wcześniejszego oskarżenia mnie o antypolonizm. Argumentem typu "manga fan" za wiele tutaj nie zwojujesz.

Przecież z ciebie śmieje się zarówno prawica jak i lewica. Jak ktoś z tak dziecinnym podejściem do dyskusji może przekonać kogokolwiek, kto ma trochę oleju w głowie? Spójrz na swoje komentarze.
  • Odpowiedz
Przecież z ciebie śmieje się zarówno prawica jak i lewica.


@niechcemisie_: wiesz gdzie to mam? :-P

Jak ktoś z tak dziecinnym podejściem do dyskusji może przekonać kogokolwiek, kto ma trochę oleju w głowie? Spójrz na swoje komentarze.

No właśnie sama się dziwię, że inputowaniem bycia opłacaną chcesz coś merytorycznego wnieść do dyskusji.
  • Odpowiedz
Poprzednim razem źle wkleiłem cytat, więc wypowiedź zmieniła trochę sens. Tutaj jeszcze raz mniej więcej to, co wcześniej pisałem (i przy okazji sprostowanie):

Naprawdę, mam ogromny szacunek do osób, które potrafią bronić swoich racji. Ale jak można mieć szacunek do kogoś, kto zachowuje się w ten sposób? Każda odmienna opinia spotka się z usunięciem, bo jest niewygodna. I to jest normalna dyskusja? Gdzie jedna strona usuwa ciągle komentarze, a druga nie ma
  • Odpowiedz
Każda odmienna opinia spotka się z usunięciem, bo jest niewygodna.


@niechcemisie_: bzdura, twoja opinia ciągle wisi. Wyleciałeś za insynuowanie brania pieniędzy za aktywność na wykopie. Trzeci raz to powtarzam, więcej tego nie zrobię, jeśli nie potrafisz zrozumieć. A może rozumiesz, tylko kleisz głupa celowo, co? Bo rujnuje to twoją wersję płaku-płaku zła M1r14mSh4d3, nie daje insynuować. ;-)
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: Wisi, ale ile razy już z tobą dyskutowałem i usuwałaś moje komentarze i nie tylko moje. @jaqqu7 też usuwałaś. Działasz w ten sposób już od dłuższego czasu. Zresztą już raz na ten temat pisaliśmy. Patrząc na twoją działalność nie można oprzeć się wrażeniu, że ktoś jednak tobie za to płaci.

Co więcej. Wcale specjalnie nie przesiaduję na tagu #polityka i podobnych, a jednak twoja irytująca osoba zdążyła mi się rzucić
  • Odpowiedz