Wpis z mikrobloga

@wypokowy_expert: no ciekawe czy stwierdzą zalanie jak wszystko suche :) uznają nie uznają, jutro muszę kupić inny telefon i na pewno nie xiaomi :) dobrze, że reszta działa, więc nie ma problemów ze skopiowaniem wszystkiego z telefonu. No sam jestem ciekaw opinii gwarancyjnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@thewickerman88: właśnie nie, telefon całkowicie suchy, w domu tylko żona, która spała jak odkładałem telefon, więc to nie ona :) nie wiem co się odwaliło przez noc, zero uszkodzeń, wszystko suche i rozlany ekran. Aha, teraz to już cały czarny, nic nie widać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kamok: Niestety się to często zdarza. Telefony Szajomi są składane z najtańszych! komponentów, więc często się p... Jedyną tego zaletą jest to, że wymiana części zazwyczaj grosze kosztuje, w porównaniu z innymi markami.
@plonez80 patrz a ja chcę kupić szajomi, moje pierwsze mi9t bo cenowo nic ciekawego innego nie ma. A50 od Samsunga? Mój p9 lite z 2016 ma problem już z baterią i 2gb ram już mało ale wzrost wydajności po trzech generacjach niewielki. To co kupić do 1500-1600 zł?