Wpis z mikrobloga

Wczoraj przyszła do mnie nowo poznana dziewczyna - śliczna, wysoka szczuplutka z dłuższymi włosami i piękną twarzą. Poznaliśmy się jakiś czas temu i dziś pierwszy raz przyszła ona do mnie. Przyszła kolej na odwiedzenie mojego gniazdka. No i tu się przeraziłem. Jak zdjęła buciki swoje, zaczeło tak brzydko smierdzieć z jej stóp że myślałem, że oszaleję. Rozumiem, że są upały, ale przecież potliwość to domena spasłych ludzi a nie szczupłych. Rozumiem, ze ktoś może się nieco spocić, ale to była już przesada. Najgorsze jest to, że nie wiedziałem jak jej o tym powiedzieć aby jej nie urazić. W każdym razie przyznam się, że oboje mieliśmy ochotę na sex, ale po tym jak poczułem woń jej nóg odechciało mi się całkowicie. Jest mi źle bo jak tak piękna dziewczyna może tak "pachnieć". Co innego jakby ona była zaniedbana, miala nadwagę itd, ale ona na prawdę dba o siebie. Co mi radzicie zrobić dalej bo to na prawdę mnie odpycha a zależy mi na niej. Co jej powiedzieć aby nie zrazić, co zrobić ? Pomóżcie proszę !!!!przegryw
  • 1