Wpis z mikrobloga

Boks, rękawice w zależności od wagi/ wzrostu rozmiar raczej 12-14. ( do tego owijki 3-4metry)
Jak się podstaw nauczysz 2-4 miechy to można dołożyć nogi coś w stylu kick boks czy k1
@destronafide: nie ma czegoś takiego jak obrona na ulicy. Tym bardziej, że teraz wszyscy trenerzy są nastawieni na sportowe cele.

Napastnik na ulicy atakuje z zaskoczenia, często ma jakąś broń albo wybiera ofiarę w niekorzystnej sytuacji (np. pijany) dlatego ma przewagę, której raczej nie zniwelują żadne umiejętności.

Dodatkowo sporty walki uczą obrony przed atakami dozwolonymi wg zasad tego sportu. Napastnik na ulicy może używać innych ataków.
@destronafide: zależy ile ważysz i masz wzrostu, bo nie oszukujmy się - ludzie poniżej 65kg w BJJ mają ciężko. Ja sam ważę 67 kg przy 166 cm wzrostu i zazwyczaj kulam się z moją kategorią lub nieco wyżej, bo normalny zawodnik jest dla mnie wyzwaniem ze względu na samą wagę.
Trenowałem kravkę pół roku, coś chcesz o niej wiedzieć?
@destronafide: do MMA, chwytne. Najlepiej takie z większa poduchą na knykciach tzw. sparingowe. Ja miałem z twardej, typowo pod walki, więc uderzenie mocniej się odczuwało.
Spokojnie z tym wzrostem i wagą możesz się kulać na BJJ.
@destronafide: Nawet będziesz nie wiadomo kim to napastnik nie zna zasad fair play oraz jest nieprzewidywalny. Ktoś po prostu wyciągnie nóż i cię zadźga w żebro czy w brzuch i nic ci nie dadzą żadne sztuki walki.
@ruum: dlatego przed nożem się #!$%@? i nie fika, chyba, że napastnik serio zaatakuje tak #!$%@? i uda Ci się zablokować jego łapę np. gdy atakuje z góry. Ale wtedy już nie ma litości, gościa odsyłasz albo na SOR.
Na kravce mnie uczyli obrony przed nożem i powiem Ci, że dostanie taką gumą uczy respektu. Niby to atrapa, ale widzisz jak działa to nabierasz respektu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@destronafide: szczerze to ja nie pamiętam kiedy ostatnio używałem rękawic
Chyba tylko do motoryki czyli pracy na łapkach

Nie kupuj nic
Do kravki tylko ochraniacz na jaja i możesz ćwiczyć
Jak będziesz kupował w przyszłości ochrwniacz to mozesz priv