Wpis z mikrobloga

Czym jest oficjalnie #lgbt ? To ruch? To jakaś organizacja? Ma to jakieś oficjalne przedstawicielstwo? Każdy może zrobić co chce i powiedzieć, że jest z #lgbt? Jest ktoś to może napisać oficjalnie: "Działania XYZ są sprzeczne z wartościowa LGBT i stanowczo odcinamy się od takiej osoby i działań. Wniesiemy pozew do sądu za zniesławnie itd."?

Nic nie oczekuję od #lgbt ale dlaczego będąc #gej w związku mam tłumaczyć się z "masturbacji dzieci w szkołach", "wagin Maryjnych", "latania po grobach w kolorach tęczy", pseudo-mszach, aborcji, feminizmu, faszyzmu, gender, zboczeń itd. Może troszkę wyolbrzymiam i nie odnoszę się do faktów - dzielę się wrażeniem po tym co tutaj czytam. Co to ma wspólnego ze mną? Jak wałkowanie takich tematów ma pokazywać, że żyję jak każdy inny Polak? Jak to ma "bronić" moje prawa? Jak to ma poprawiać jakość mojego życia?

Chcę jak do tej pory chodzić 8h do pracy, gadać z kolegami o PRACY, wracać do domu i cieszyć się spokojnym popołudniem z partnerem na kanapie przed TV. Nie potrzebuję nikogo informować jak wygląda moje życie prywatne - to nasza sprawa. Nie chcę się martwić, że neutralny poglądowo sąsiada mając non-stop przed oczami taką papkę i niejasność związaną z #lgbt zacznie mnie atakować bo nawet ja nie jestem w stanie odszukać OFICJALNYCH i POTWIERDZONYCH założeń #lgbt aby powiedzieć, że się myli albo ma rację.

Dajcie mi znać czy problem jest we mnie czy są osoby jakie podobnie myślą. Martwię się o siebie, czego jeszcze nie było rok temu. Może jestem bojaźliwy i powinno się tego zakazać. Piszę emocjonalnie ale jestem otwarty na dyskusję i patrzenie na temat z różnych perspektyw.

#lgbt #gej #homoseksualizm
  • 10
@KLRWR no i właśnie całe to towarzystwo #lgbt jeszcze bardziej powoduje u mnie niechęć do homoseksualizmu. Jeżeli już jesteś gejem, trudno bądź nim. Wiem, że są geje którzy są dobrymi ludźmi. Żyj sobie w swoim życiu ja się nie wpieprzam w Twoje sprawy, Ty w moje. Ja Ciebie toleruje jakim jesteś człowiekiem, Ty mnie.
Ale kiedy widzę te całe zbiegowisko, nagłaśnianie, manifesty itp. jeszcze bardziej odpycha mnie i nie chcę mieć nic
Obejrzyj sobie 5 ostatnich filmów tego geja i wszystko stanie się jasne

https://www.youtube.com/user/jakuboski76/videos

pozdrawiam serdecznie


@ikp: Dlaczego ten alkoholik życzący Polakom drugiego Wołynia i sugerujący aby cukrzycę leczyć imbirem ma taką popularność na wykopie? Dlaczego ktoś mieszkający w Anglii udaje eksperta od polskich spraw?

Dla mnie losowy mietek spod budki z piwem ma większy autorytet. Mietek przynajmniej nie udaje oświeconego.
Chcę jak do tej pory chodzić 8h do pracy, gadać z kolegami o PRACY, wracać do domu i cieszyć się spokojnym popołudniem z partnerem na kanapie przed TV. Nie potrzebuję nikogo informować jak wygląda moje życie prywatne - to nasza sprawa.


@KLRWR: Widzisz, są ludzie, którzy nie chcą palić buraka i udawać głupiego kiedy usłyszą pytanie czy "mają dziewczynę". Są ludzie którzy nie chcą być wyzywani i obrażani za to jacy
jestem otwarty na dyskusję i patrzenie na temat z różnych perspektyw.


@ikp: I życzy Polakom drugiego Wołynia. XD Aha, to niezłe otwarcie.

Jak mu zaproponowałem wyprowadzkę do Rosji, bo uznałem, że czułby się tam dobrze to też taki otwarty nie był. xD
@ikp: dzięki, faktycznie mignął mi jego kanał wcześniej ale nie lukałem. Mam mieszane uczucia po zerknięciu na jego filmiki. Porusza kwestie o jakie pytałem ale nie podchodzi mi jego sposób argumentowania (nie oceniam czy ma / nie racji).

udawać głupiego kiedy usłyszą pytanie czy "mają dziewczynę"


@CzajnikZniszczenia: cofam się do takich wspomnień i albo nikt mnie nie pytał albo ktoś inny zdawkowo podawał informację o swojej drugiej stronie typu "jutro
cofam się do takich wspomnień i albo nikt mnie nie pytał albo ktoś inny zdawkowo podawał informację o swojej drugiej stronie typu "jutro zaczynam urlop i jedziemy z żoną na wycieczkę do Grecji itd."


@KLRWR: NAPRAWDĘ? XD A rodzina? Znajomi?

Gdyby nie wspominał o żonie to dla mnie to tak samo wartościowa informacja. Może to specyfika miejsca pracy (pracuję w IT) ale nie widzę żadnej potrzeby aby urządzać marsze abym koniecznie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KLRWR: A czy heteroseksualiści to jest jakaś jedna organizacja?

LGBT oznacza po prostu grupę osób innej niż hetero orientacji i osób transpłciowych.

Organizacje wewnątrz tej grupy to już jest co innego.