Wpis z mikrobloga

Powiem tak. Od pewnego czasu moja rodzina wręcz mówi mi wprost bym w końcu sobie kogoś znalazł. Problem w tym, że byłem na kilku randkach i przyznam... albo to ja jestem #!$%@? ( co może się zgadzać ), albo dzisiejsze różowe są istnie #!$%@?. Skakanie jak #!$%@? wokół nich jest serio już nudne.
Dasz jej róże. " Po #!$%@? mi ten kwiatek ? "
Zaprosisz na kolacje " Chcesz żebym była gruba "
Skomplementujesz jej wygląd " Boże, nie zaliczysz "
Odsuniesz jej krzesło i przysuniesz gdy będzie chciała już usiąść " Nie pajacuj bo to żałosne "
Otworzysz jej drzwi " Mam przecież ręce... "

Śmieszne są te różowe. A na dodatek jeżeli nie potrafisz jej zabawić lub też pokazać jaki jesteś MĘSKI to od razu lecisz do kosza. Na samym początku, gdy tutaj się zalogowałem i czytałem o #rozowepaski jakie one to nie są, uznawałem że to ktoś coś zbyt mocno koloryzuje. Otóż nie. Nie dziwcie się, że #niebieskiepaski wolą samochody czy też iść z kumplami na piwo byle tylko nie musieć z nimi siedzieć. Ja się przekonałem jak to wygląda, być może trafiłem na niewłaściwe różowe. Może i tak jest, ale kolejny raz nie mam zamiaru się przekonywać, ŻE MOŻE TERAZ BĘDZIE INACZEJ.
Powiem wam tak. #!$%@?ć to wszystko i lepiej siedzieć samemu. Może i troche przegryw, ale mam spokój od tego wszystkiego i nie muszę się niczym przejmować. A i jeszcze jedno.
#!$%@? się Paulina
#!$%@? się Dominika.
#!$%@? się Ania.
Niebieski se teraz narzeka i płacze.
Sratatata.
Panowie nie warto. Siedząc w piwnicy nic nie tracicie.
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #przegryw #zalesie
  • 7
  • Odpowiedz
Dasz jej róże. " Po #!$%@? mi ten kwiatek ? "

Zaprosisz na kolacje " Chcesz żebym była gruba "

Skomplementujesz jej wygląd " Boże, nie zaliczysz "

Odsuniesz jej krzesło i przysuniesz gdy będzie chciała już usiąść " Nie pajacuj bo to żałosne "

Otworzysz jej drzwi " Mam przecież ręce... "


@SirH8: tl; dr

nice guy wykryty
  • Odpowiedz
@Uri_: nice guy? nie jestem spermiarzem ale to przecież zwykła kultura i obyczaje. Co innego gdyby błagał na kolanach o spotkanie i był tamponem emocjonalnym - to jest nice guy

@SirH8: a ty jak szukasz tylko różowej bo rodzina coś gada to przestań raczej xd
  • Odpowiedz
@SirH8: W swoim życiu poznałem tyle wspaniałych dziewczyn i żadna nie była nawet podobna do tego archetypu przedstawianego na wykopie. Może to coś z wami nie tak skoro przyciągacie takie dziewczyny?
  • Odpowiedz