Wpis z mikrobloga

#woodstock Kurde zaopatrzyłem się w folie malarską, ale teraz się zastanawiam czy przed wyruszeniem nie ogarnąć jeszcze plandeki, bo ma być ostro...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Heibonna jeśli zależy ci na wygodzie to plandeka pewnie będzie lepsza bo łatwiej się wchodzi i wychodzi z namiotu kiedy nie masz na nią mokrej folii malarskiej, ale generalnie folia zdaje egzamin nawet przy dużych deszczach, co przetestowałem parę lat temu
  • Odpowiedz
@wyporkiewicz: Kurcze to może masz rację... trochę mi nie po drodze do budowlanego, bo jutro mam dużo do ogarnięcia, więc może zaryzykuje. Jak mi namiot zmoknie to Cię znajdę panie Szarawarze i stawiasz mi p--o na otarcie łez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Heibonna ten srebrno-złoty koc ratunkowy jest super jeśli chodzi o ochronę namiotu przed słońcem. Dajesz go srebrnym do słońca i już nie masz tak gorąco w namiocie ;) Kolejna rada to wykopać sobie pod namiotem, w samyn rogu dziure w ziemi. Tak aby zmieścić tam jakieś napoje. Pozostają one zimne, a rano na kacu to ratuje życie ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wyporkiewicz: to gdzie mogę Cię spotkać po piwerko? ( ͡° ͜ʖ ͡°) przyjachałem w niedzielę i tego samego dnia wieczorem wybierałem z namiotu wodę kubkami xD

Dopiero pomoc znajomych i obcych czyli gruba folia na namiot + plandeka były wystarczającym zabezpieczeniem przed następnymi burzami xD

Pogoda na festiwalu jest obecnie idealna, ale przez 3 dni przed festiwalem codziennie wichura i walka o przetrwanie namiotu ( ͡
  • Odpowiedz