Wpis z mikrobloga

Mirki, jaka akcja

Dzisiaj miałem iść na ślub/wesele z laską z Tindera. Sparowało mnir, na profilu miała tylko zdjęcie sukienki, wiek 23 lata i w opisie, że szuka gościa na sobotę na wesele. Myślę sobie dobra w sumie mogę iść, dobrze tańczę może być spoko. Fakt, to trochę #!$%@? mi się wydało i nie tylko mi ale no czemu nie, można spróbować. Z początku bałem się, że będzie gruba, ale podała Instagrama i okazało się, że tak nie jest i byłem trochę zdziwiony. Na Instagramie zdjęcia z koniem, no czyli koniara, ale nie ma co być uprzedzonym, poza tym licencjat na uczelni w Warszawie i jakieś tam zdjęcia z podróży, no spoko. Pogadaliśmy wczoraj na tinderze i było git i zaproponowała żeby się spotkać, ja również za tym byłem. Zobaczyłem się z nią na dwie godziny, jakiś spacer i lody i wszystko wskazywało, że okej. Dzisiaj miałem umówionego fryzjera na rano, bo i tak miałem iść w tym tygodniu ale nie miałem się jak zebrać a to wesele było dodatkowa dobrą motywacją. Wesele 20 km od miejscowości, w której będzie przyjęcie. Ja nie prosiłem jej o jakiś transport ale spokojnie bym sobie dał radę i dotarł, ona mówiła, że jak będę to tam już na przyjęcie pojedziemy razem da radę to zorganizować, no to mówię spoko. Wychodzę od fryzjera patrzę w wiadomość i dostaję info 3 godziny przed ślubem, że przeprasza i znalazła gościa z samochodem. No rozwaliło mi to banie totalnie xD screeny do rozmowy poniżej xD
Hasztag #przegryw nie bez powodu xd
Ale czy ona nie okazała się być #p0lka ? Jasne możecie pisać, że czego spodziewałem się po lasce z #tinder, albo co ja sobie myślałem, że taki gość jak może iść na wesele bez ogarniętego transportu dla Panny, mimo, że to ona potrzebuje i ona zaprasza ( ͡° ͜ʖ ͡°). Spokojnie już olałem te Karyne, tak samo jak ona mnie xD #logikarozowychpaskow
Pobierz Grzechooy - Mirki, jaka akcja

Dzisiaj miałem iść na ślub/wesele z laską z Tindera. S...
źródło: comment_XWP10caWCfV2wfVqTWfevPHXHejgFcJX.jpg
  • 210
@Pmajewski77: nic dodać nic ująć, z własnego doświadczenia w tym i związku, jak i innych mogę powiedzieć że portale randkowe to strata czasu - przynajmniej jeżeli szuka się ogarniętej osoby i nie mam na myśli ogarniętej życiowo a w głowie.
człowiek całe życie ma samochód i nawet nie wie o ile gorzej miałby w życiu bez niego, nigdy mnie taka sytuacja albo podobna nie spotkała, ale pewnie dlatego, że mam auto. Ciekawe jakie jeszcze rzeczy są pomijane, gdy są, a gdy ich nie ma to mega problem.


@kipowrot: Jeżeli chodzi o tindery to nie liczy się czy masz auto, ale jeszcze JAKIE masz auto.. Ile razy z takim pytanie się spotkałem
@r5678: A po co jej pokazywać jak go to boli? Tylko ją utwierdza w przekonaniu, że dobrze zrobiła i daje jej okazje do wywyższania się, bo znalazła lepszą w swoim mniemaniu partię. Nazwał ją po imieniu i po tych 'pozdrowieniach' powinien mieć ją już w dupie a nie dalej odpisywać szmacie i dawać atencję. No ale lepiej dać się wyśmiać jak śmieć. Ona się pośmiała a typowi tylko jeszcze bardziej żyłka
Trzeba było odpisać ze szkoda bo jeszcze z grubą laską się nigdy nie bawiłeś na weselu a chciałeś zobaczyć jak to jest.


@zielony11: Nie, nie trzeba było pisać niczego, albo napisać cos na zasadzie "aaa ok, to miłej imprezy".
To co boli laski najbardziej to brak emocji. Nieważne czy będzie ją prosił, czy wyzywał od grubasów, to będzie dla niej fajne, bo będzie widziała, że wywołała reakcje. Zresztą widać to wyraźnie
@Koloses: ee nie rozumiem Twojego toku rozumowania.. Wiem, że w życiu trzeba mówić o tym jak się czujemy i jak ktoś nas traktuje, dla samych siebie, a nie dusić w sobie żeby co.. przejmować się tym co ktoś o nas pomyśli ?
@r5678: Uczuciami się możesz dzielić z rodziną i przyjaciółmi a okazywanie słabości losowej szmacie z internetu będzie tylko wzbudzać uśmiech politowania. Laska go wyśmiała a jego tak to zabolało, że aż na wykopie wpis musiał zrobić i udaje, że go to nie rusza.

@max1983: Najlepiej byłoby mieć właśnie #!$%@? i lecieć dalej. Wtedy laska złapałaby błąd systemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Grzechooy: Najlepsze w tym wszystkim jest to, że już na spotkaniu jak wyszło, że nie masz auta to cię skreśliła, ale nic nie powiedziała. Dalej jednak szukała na tinderze. Typowa małpa co nie puści jednej gałęzi póki nie złapie kolejnej. I dla tych co twierdzą, że takie panny tylko na tinderze to ja też przerabiałem różne podobne akcje z dziewczynami poznanymi poza takimi aplikacjami. Weź tu zachowaj zdrową samoocene lub wiarę