Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do @gaxda i reszty Liskowych wariatów XD Jak tam nastroje na Lisk.chat? Jest już jakiś feedback na temat sdk? Nadal lizecie się po dupach wrzucając emotki minionkow udając że wszystko jest super? XDD czy otworzyliwcie już oczy? Tutaj screen z pierwszym feedbackiem z r/cryptocurrency

#lisk #kryptowaluty #sekta #scam #amazing
B.....n - Mam pytanie do @gaxda i reszty Liskowych wariatów XD Jak tam nastroje na Li...

źródło: comment_e0JtOg8vpPM5b6zo7HD4yzeP6i6tv8qk.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czekam też na @LiskPoland_pl wiem że siedzisz na wykopie dzbanie XD

BTW chłopaki raczej nie będą chętni na odpowiedź. Na Lisk.chat taki post po prostu został by skasowany a autor zbanowany, tutaj została im ignorancja XDD
  • Odpowiedz
@Ben-Jammin: Ja non toper ogłaszam że lisk to dno i wodorosty, to przychodza i ujadaja na mnie, swoje 5 minut juz mial a nie chcą wierzyć, a klepia się po plecach że bedzie dobrze, uśredniac trzeba straty, ,zebyscie nie zbankrutowali tym usrednianiem, g---o a nie dobrze hehe. For example teraz nastepne min 6mscy prac nad kolejnym "ważnym krokiem milowym" security and realbility czy jak tam. Zaraz Kordek zrzuci liski zgodnie
  • Odpowiedz
@Ben-Jammin: Nie są chętni, bo najczęściej kończysz dyskusję, gdy inni zauważą, że gadasz głupoty oraz często wprowadzasz ludzi w błąd (nie tylko Ty jak również inne trolle), co wielu już te błędy Wam wytknęło.

Koleś, aplikacje stawia się często miesiącami/latami, a Ty chcesz feedback po 3 dniach? Widać zerowe pojęcie o rzeczach, o których piszesz, takie polskie.

Problem kartelu i słabości dpos jest znany, nic tylko czekać na odpowiednie rozwiązanie.
  • Odpowiedz
@gaxda: o innych projektach na poziomie np ETH i zbliżająca się wersja 2.0 chętnie dyskutuje merytorycznie i na poziomie. Nie moja wina ze Lisk to żenada. Wystarczy poczytać nieoficjalne kanały informacyjne i staje się jasne że to nie tylko mój wymysł.

Nie mam swojego projektu tak samo jak ty nie masz swojego :)
  • Odpowiedz
@Ben-Jammin: poziom (Twojego) języka = poziom (Twojego) projektu, chyba znasz się trochę na matematyce i wiesz, że tylko w taki sposób można skreślić zmienną po dwóch stronach równania.

Nikt nie bierze na poważnie Twoich i twoich kolegów słów, jeżeli piszecie to w jakimś, dziwnym szyfrem.

I kiedy zobaczymy ETH 2.0 ?
  • Odpowiedz