Wpis z mikrobloga

Ironiczne jest to, że jedyny dowód jaki można przyjąć na podstawie wyglądu Mexicana, przeczy wszystkim teoriom wykopkowych detektywów. Otóż, kiedy ktoś odstawia alkohol, to zaczyna przybierać na wadzę, bo chcąc nie chcąc dostarcza organizmowi więcej kalorii. Kiedy ktoś pije, lwią część jego diety stanowi alkohol i nie odczuwa głodu jak osoba trzeźwa. Wystarczy spojrzeć na wychudzonego Jana Ełborodo. Gdyby przestał pić, też przybrałby na wadze. Więc jeżeli coś można wywnioskować z jego facjaty, to to, że nie pije, a nie że pije jak większość nieudaczników pod tymi tagami twierdzi.

A i jeszcze jedno. Zanim Mexicano przestał pić, większość osób mówiła mu że ma 40 lat i musi się ogarnąć i zamiast na alkohol powinien wydawać pieniądze na coś pożytecznego. Kiedy już się ogarnął, ci sami ludzie piszą, że ma 40 lat i śmieją się, że kupił sobie rower i namiot (pożyteczne rzeczy i zmiana trybu życia na zdrowszy). Nie jesteście normalnymi ludźmi, zrozumcie to i nabierzcie odrobiny pokory.

#kononowicz #mexicano #menelzboboli #freeandrzejjaroslawski #patostreamy
#mexicano
Pobierz Orzech2019 - Ironiczne jest to, że jedyny dowód jaki można przyjąć na podstawie wyglą...
źródło: comment_cqhVOJjeQPtkEnxxqa1WdeG75tgkriTX.jpg
  • 29
@FatherJack: Śmieszny jesteś tak jak twój kolega. @Orzech2019: Nie jesteś obiektywny. Non stop próbujesz wmówić swój stronniczy obraz niepijącego szczocha. Obraz który ty chcesz widzieć. Kłucisz się z innymi którzy widzą to inaczej niż ty. Zwłaszcza z tymi którzy widzą to bardziej realistycznie. Nazywasz innych detektywami choć sam się w takowego bawisz. A to kłuci się z obiektywizmem. To już jest bycie subiektywnym. A subiektywność w twoim wykonaniu podchodzi pod
@Orzech2019: Dzięki za poprawę mojego błędu ortograficznego. Może przez to będziesz miał takiego malutkiego tyci plusika. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No cóż nie ja tutaj zachowuje się jak chory psychicznie. A co z tobą? Nie bez powodu bana dostałeś. Może to i bełkot a może po prostu twój ograniczony ptasi móżdżek nie jest przystosowany do takich treści.
@cardevillo: Kontekst twojego komentarza istnieje jedynie w twojej głowie na chwilę obecną. Kiedy normalni ludzie rozmawiają między sobą, zwykle rozwijają myśl na tyle, aby druga osoba mogła zrozumieć, co ta pierwsza ma na myśli. Jak mam interpretować "pedro znaczy się pedzio to twój idol a nawet nie oglądasz jego gniotów"? Masz na myśli to, że wcale nie jest gruby na filmach i o tym nie wiem, bo go nie oglądam? Czy