Wpis z mikrobloga

Tyle ludzi zachwyca się Wiedźminem 3, a nawet uważa, że długo nie powstanie gra, która by ją prześcignęła. Jeśli chodzi o fabułę, klimat to tak - jest genialna, natomiast w kwestii technicznej to niemal gniot, głównie przez falujące cienie na prawie każdym budynku. Radośnie sobie falują albo pojawiają się z lewej do prawej jak pasek loading nawet kiedy postać stoi w miejscu i tylko patrzy w danym kierunku. Próbowałem zmieniać w ustawieniach już chyba wszystko i nic to nie daje, więc wnioskuję, że taka już jest ta "idealna" gra majstersztyk (°°
#wiedzmin3 #gry #pcmasterrace
  • 12
@Raciatek: już nawet nagrałem poszukując w internecie pomocy, ale to na nic. Co prawda nie 10 minut ale 20 sekund, ale wystarczy żeby pokazać zjawisko. Wrzuciła mi się kiepska jakość na YT, najlepiej dać na fullscreen to i tak będzie widać. Spójrz zwłaszcza mniej więcej na miejsca oznaczone na załączonym zdjęciu.
A link do filmiku YT: https://www.youtube.com/watch?v=83pTYybuxMg&feature=youtu.be

Gdybyś pomógł mi to wyeliminować, o ile rzeczywiście nie jest to przywara gry, to
Pobierz sztacheta - @Raciatek: już nawet nagrałem poszukując w internecie pomocy, ale to na n...
źródło: comment_Mm4ZcXm1uUpqLMOmvzSvKwDekD7HD0Pr.jpg