Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Heh. Nie wiem jak poruszyć ten temat
Może zacznę od opisu: potrafię się jąkać, zależy od dnia. Są dni gdzie nie zająknę się przez cały dzień, a są dni gdzie 50% moich wypowiedzi spotyka się z jąkaniem i nie wiem od czego to zależy
Przy niektórych osobach czuje się swobodnie i w ogóle się nie jąkam, a przy niektórych zacinam się jak niemiecki karabin XD
Nie wiem co z tym zrobić, bo tak jak pisałem. Są dni kiedy nie zająknę się ani razu ( ͡º ͜ʖ͡º)

Druga sprawa to seks. Miałem już niejednokrotnie okazje do stworzenia bardzo intymnej relacji z różowymi, ale mam jakąś blokadę
Dziewczyny nigdy same nie inicjowały, kończyło się na macaniu i całowaniu... Myślę, że gdyby dziewczyna zainicjowała kontakt n ie miałbym problemu z kontynuacją. A tak się boję, że mogę zrobić coś źle

Trzecia sprawa. Jak grzecznie powiedzieć dziewczynie, że nie interesuje mnie z nią relacja koleżeńska tylko chcę czegoś więcej. Kiedyś już to zrobiłem i kontakt się pogorszył. Dzisiaj to ona go inicjuje. Boję się ponownego odtrącenia i spisania mnie na margines ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zwiazki #seks #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: Punkt trzeci trochę koliduje z punktem drugim, punkt pierwszy to nie problem. Ja żadnej dziewczynie nie powiedziałem na początku znajomości, "że chce z nią chodzić" albo "zostańmy parą". Zazwyczaj wychodziło samo z siebie.