Wpis z mikrobloga

@Brzozq: Jakie to firmy? Tzn co konkretnie robią? Jaka branża? Co znaczy "utrzymują bez jego udziału"? Wiesz cokolwiek czy powtarzasz co ci internetowy idol naopowiadal? A nie, czekaj, znam odpowiedz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@RafonRafonEssa: Ja tez znam, z twojego nicku mozna czytac jak z otwartej ksiazki. Jestes nikim w tym swiecie, twoja historia jest jak jedna z wielu i twoja smierc niczego nie zmieni. Kiedy umrzesz historia i caly swiat o tobie zapomni.
Zyjemy w 21w. Wiesz cokolwiek o zakladaniu wlasnej firmy? Jest takie cos jak dofinasowanie przez panstwo, ponadto mieszkamy w socialnym panstwie, wiec widze, ze gowno wiesz i nawet nie dorosles. Bedziesz
@Brzozq: Kolego ale co ty #!$%@?? Mój nick jest ironiczny bo trollowałem Rafona z nudów wielokrotnie, prowadzę własną działalność gosp, ale i tak nie uwierzyłbyś w moje zarobki. Nie wiem co ty #!$%@? o 21 wieku, to już jest jakiś delusion of grandeur. Odpowiedz na pytanie CO robią te jego firmy, czy będziesz dalej próbował mnie obrazić ośmieszając siebie?
@Brzozq: Tak na edycji, fest chętnie bym przyjechał do tego Poznania i cię zawstydził mordo. Bo tak pomijając mirko, to w realu mógłbyś mi NAJWYŻEJ hot doga usmażyć i to jakbym ci pozwolił, cieciu.
Kolego ale co ty #!$%@?? Mój nick jest ironiczny bo trollowałem Rafona


@RafonRafonEssa: Dalej mi sie tego nie chce czytac nawet trollu, wez sie ogarnij xD
Tak jak mowilem, czasem mam wrazenie, ze tacy jak ty serio nie maja zycia wlasnego i zyja kims innym XD
Lecisz na czarna, nie trawie trollow
@Brzozq: Zadalem ci pytanie - JAKIE KONKRETNIE firmy posiada Boxdel, nie umiesz odpowiedzieć pecie nawet, więc TAK JAK POWIEDZIAŁEM, powtarzasz to co ci nagadał "idol z neta". Jprdl wlasnie DLATEGO ty smażysz mi jedzonko, a ja je kupuje, a nie odwrotnie. DO GARÓW.
w realu mógłbyś mi NAJWYŻEJ hot doga usmażyć i to jakbym ci pozwolił, cieciu.


@mat_91: nie traktowal bym tego trolla jako zrodlo informacji, przeciez widac, ze to jakies dziecko, ktore potrafi tylko w necie pisac, a w rzeczywistosci nie powie tego panu Sebastianowi co o nim mysli bo wie, ze w pape dostanie.
Dlatego dalem go na czarna i nie czytalem co on dalej pisal, ale domyslam sie, ze ten sam