Wpis z mikrobloga

@szybki_zuk: fobia to strach przed kimś, czymś, czyli boje się gejów, co w tym złego? Czyżbyś był nietolerancyjny i nie tolerował tego że się ich boję i mnie to brzydzi? A wielce tak walczycie o tolerancje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
fobia to strach przed kimś, czymś, czyli boje się gejów, co w tym złego?


@patrykw17: Nie, znaczenie słowa homofobia jest inne. Tak samo jak bielizna nie oznacza tylko białych gaci. Chciałeś być zabawny, ale mocno ci nie wyszło.
A co do strachu to jeśli się z nim nie obnosisz wszystko jest w porządku, ale kiedy zaczynasz z racji jakichś urojeń twierdzić, że nie powinni mieć równych praw lub ich obrażasz to
  • Odpowiedz
  • 0
@abitbald wiesz miałem Ci nie odpisywać, bo z zasady jak ktoś zaczyna dyskusje od ataku to uciekam. Ale zrobie wyjątek bo jesteś wyjątkowo irytujący. Dwa pytania.
Co to znaczy "lewackie brednie"? Rozwiń myśl.
Czy widziałeś na własne oczy jakąś paradę równości?
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: nie zesraj się, mi tam do śmiechu nie jest, nigdzie nie napisałem że uważam że powinni mieć mniejsze prawa, a tfu nawet twierdze że ich tych praw nie brakuje i są na równi z równym z normalnym człowiekiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@patrykw17: Po pierwsze dyskryminacja i powszechna nienawiść lub brak akceptacji są już wystarczającym powodem, żeby organizować marsze. Po drugie co do praw: małżeństwa i idące za tym przywileje (albo każdej parze je dajemy albo żadnej, tylko nie wyskakuj z dziećmi bo pary hetero też często ich nie mają) i adopcje.
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: 1. czy były takie na marszu w Białym? 2. co to ma do mojego posta? 3. co w ogóle chcesz przekazać tym stwierdzeniem? Że ludzie walczący o prawa LGBT nie są wszyscy w 100% idealni? No nie, tylko co z tego? Ani nie zmienia to faktów o których pisałem, ani nie zabiera im prawa do walki o lepszą sytuację, ani nie znaczy, że jest jakaś symetria miedzy ich działaniami, a
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: ja jebe :D takie w Polsce jest prawo i niech to uszanują, jak sie nie podoba to wypad do Norwegii gdzie sobie mogą taki ślub wziąć, jak lecisz do Dubaju to chowasz krzyżyk i nie całujesz się w miejscu publicznym bo takie tam jest prawo i szanujesz tradycje i zwyczaje tego kraju a nie wchodzisz ze swoimi buciorami i robisz jakieś cyrki na ulicy pokazując jak to masz brak praw.
  • Odpowiedz
ja jebe :D


@patrykw17: twoja reakcja po przeczytaniu własnego posta? Jak można być tak głupim, żeby kazać komuś wyjeżdżać bo w kraju jest złe prawo? A wiesz, że prawo zakłada też, że można protestować, żeby właśnie nakłaniać władze do zmiany prawa? Nie podoba ci się to? To wypad do Norwegii :D

jak lecisz do Dubaju to chowasz krzyżyk i nie całujesz się w miejscu publicznym bo takie tam jest prawo i
  • Odpowiedz