Wpis z mikrobloga

Witam lv 24 ze stazem ze starszymi kobietami ale mozna powiedziec rowiesniczki bo najstarsza miala 29 ale nie wazne. Do mojej klatki lat x temu wprowadzila sie babeczka teraz kolo 40, po rozwodzie itd. to wiem z pewnego zrodla. Ma bachora z 16 lat wydaje sie samotna z moich obserwacji, chlopa brak na pewno. Zamienilem z nia pare razy kilka slow, poznalem ja jak prawie mi w samochod wjechala na parkingu, small talk mam za soba w sumie bylo ich kilka, zawsze jak sie widzimy standardowe sygnaly zainteresowania. Nie mam pomyslu kompletnie jak to rozegrac, myslalem zeby wyslac jej kosz roz i obserwowac co sie bedzie dzialo. Nie chce wypalic odrazu go kawa czy drink bo nie planuje sie przeprowadzac i zeby kwasow nie bylo. Ktos jakies pomysly ? O sobie powiem tylko tyle, nie mam problemow aby taka kobiete utrzymac itd bo moja pensja jest bardzo daleka od sredniej krajowej, swoja dzialalnosc jak na swoj wiek wydaje mi sie ze jestem na tyle ogarniety zyciowo aby dac jej duzo wiecej niz typ w jej wieku. A z kobietami tez nie mialem nigdy problemow, tylko pierwszy raz bede atakowac sporo starsza przez co szukam dobrych porad jak ugrysc temat.
#milf
  • 5