Aktywne Wpisy

WielkiNos +244
Bananowa juleczka się striggerowała gąbką do zmywania.
#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #bekaztwitterowychjulek #pieklokobiet #p0lka
#logikarozowychpaskow #bekazrozowychpaskow #bekaztwitterowychjulek #pieklokobiet #p0lka
źródło: temp_file2740405192297719790
Pobierz
Limeade +239
Dla wszystkich co radzą iść pracować na fizola, kłaść płytki, robić hydraulikę, albo zostać złotą rączkę. Wy chyba nigdy nie robiliście w pracy fizycznej. Praca fizola nie jest lekka. 8 lat przepracowałem na budowie, w zimie zimno, w lato gorąco, przez resztę roku leje deszcz i wieje wiatr. Robota w brudzie, kurzu, syfie i ubóstwie. Bez ogrzewania, bez dachu nad głową, albo bez okien. Towarzystwo nieciekawe, często starzy alkoholicy albo jakieś ćpuny




Trochę nie rozumiem ciśnienia niektórych, aby na Switchu mieć przeglądarkę, Netflixa, Youtuba, Instagrama itp...
Przecież do tego i tak każdy ma w kieszeni smartfona, który się duzo lepiej do tego nadaje.
Switch w podrozy i tak musi miec hotspot z komorki, by netflixa ogladac. za duzo zachodu z tym wszystkim. na TV masz apke, na komorce masz apke. NIe widze sensu robienia z konsoli do grania kombajnu multimedialnego do filmow, zdjec (po co komus insta XD??? ) czy sluchania muzyki.
Nie zrozum mnie źle, to nie tak, że bez tych funkcjonalności bym Switcha nie kupił, bo kupiłem, ale skoro to tak naprawdę tablet, to dlaczego to
@asunez: Mogę też się złapać prawą ręką za lewe ucho ... tylko po co.
Skoro w telefonie mam raptem 0,2" mniej, za to z ekranem AMOLED FHD+, a urządzenie dużo mniejsze, cieńsze, poręczniejsze, które mogę obsłużyć jedną ręką i nie muszę ciągnąć znikąd hotspota.