Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam problem z pracą, której jeszcze nie otrzymałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Konkretnie to jestem równolegle na zaawansowanym etapie rekrutacji w dwóch firmach. W jednej (1) już mnie chcą i mam zaraz zaczynać, a w drugiej (2) mam iść jeszcze na takie dokładniejsze rozeznanie, tzn. spędzić tam jakieś 2h i pewnie będą sprawdzać moje skille w Excelu czy czymś tam (w tym czasie będę już kilka dni pracował w 1). Zaznaczę, że raczej wolałbym pracować w 2 (chociaż więcej wyczuję dopiero po tym testowym dniu). Problem w tym, że nie chciałbym zostawiać ludzi z 1 na lodzie, ale z drugiej strony jak się dowiedzą, że są drugim wyborem, to mogą mi podziękować. Nie wiem jak to rozegrać.
Różowa mi mówi, żebym się nie przejmował i myślał o sobie, a nie o innych, tzn. normalnie leciał na dwa fronty i podjął decyzję dopiero jak już dadzą 100% odpowiedź z firmy 2. Formalnie nie będę miał problemu z odejściem w ciągu pierwszego miesiąca, problem jest jedynie natury moralnej. Co uważacie?

#praca #hr #pracbaza #rekrutacja #pomocy #pytanie #szukampracy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 9
  • Odpowiedz