Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 667
Jade tramwajem w #wroclaw i jestem zmuszony wąchać obleśny pot grubej kobiety tak level 40+ oraz patrzeć na jej łój w włosach. Smród taki że nie idzie wytrzymać, a tłok nie pozwala mi zmienić miejsce. Obok stoi jeszcze taki młody gość, pokazuje mu na migi że zdechnąć idzie od smrodu tej kobiety (podciągam koszulke na nos i przecząco kiwam głową), on nic na to więc myśle sobie jakiś tam piwniczak hehe. Wysiadamy akurat wszyscy na tym samym przystanku. Ta śmierdząca kobieta w lewo a on w prawo, zaraz on krzyczy do niej "mamo w tą strone" a ona zawróciła i dołączyła do niego, jeszcze gość kątem oka się na mnie spojrzał.
Przypał ( ͡º ͜ʖ͡º)

##!$%@?
  • 12
  • Odpowiedz
@Mokadelic: Najlepsze jest to, że ktoś pewnie to samo sobie myślał, ale o tobie xD W takie temperatury żebyś się zesrał to po dłuższym pobycie na mieście nie masz fizycznej możliwości się ostro nie spocić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@Hound: jak ktoś pierze regularnie ubrania, każdy t-shirt po jednym założeniu, i spodnie może po 3 oraz codziennie rano bierze prysznic to nie ma #!$%@? żeby po całym dniu tak #!$%@?ł
  • Odpowiedz
@DulGukat: ja tam zawsze widze że na wykopie pisza że samochód może zastapić Sprawna, szybka, punktualna komunikacja zbiorowa. Mówiąc sprawna mam na mysli taką ilosc kursów żeby nie była przepełniona i miała klimatyzację. Na śmierdzacych ludzi co sie kąpią raz w tygodniu możesz trafić wszędzie.
  • Odpowiedz