Wpis z mikrobloga

to jest jakiś dramat #!$%@?, jak można być tak krótkowzrocznym i egoistycznym idiotą? co trzeba mieć w głowie, żeby skazywać niewinnego człowieka na cierpienia dla zaspokojenia własnej samolubnej zachcianki? szkoda, że niemożliwe jest wprowadzenie testów przedmacierzyńskich i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby każdy kto zechce miał dziecko
#madki #codzienndawkamadek #bekazpodludzi
good_excuse - to jest jakiś dramat #!$%@?, jak można być tak krótkowzrocznym i egoist...

źródło: comment_dUGxLNAg8hsjLfxXWt3SFDcz2nJFt4wo.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 92
@good_excuse Co innego urodzić się bez rąk a co innego stracić ręce w wypadku. Po co to dziecko ma cierpieć przez całe życie? Wolałbym się nie urodzić niż być upośledzonym
  • Odpowiedz
@good_excuse: Pytanie tylko, czy mężowie/partnerzy są tak samo #!$%@?? Już nawet nie można usprawiedliwiać tych #!$%@? kobiet jakąś burzą hormonów to faceci powinni kierować się logiką i wziąć takie laski za mordę.
  • Odpowiedz
@Gaya_Deguchi: masakra. to jest jakiś dramat, że młode kobiety, którym powinno najbardziej zależeć na zdrowiu ich dziecka nie robią badań. dla odmiany stare baby z chęcią przebadają sobie wszystko co się da, bo im się nudzi, a potem kolejki są takie, że człowiek naprawdę potrzebujący pomocy musi czekać miesiącami na wizytę
  • Odpowiedz
@good_excuse: Nie wiem czy wiesz ale tu panie piszą o badaniach prenatalnych. U nas nfz ich nie wykonuje jak matka nie ma ponad 35 lat albo nie ma innych przesłanek. A skoro nfz nie robi to i świadomość ludzi jest miejsza. Za granicą takie badania to standard.
  • Odpowiedz
@Netaro: nie, lekarka badała puls płodu stetoskopem i pewnie słyszała serce koleżanki
bo to jedna z tych, bo rozwój technologiczny uważa za zły

@good_excuse: nie mogłam uwierzyć, jak usłyszałam, że kumpela chodziła do lekarki, która nie robi badań usg w ciąży
no nie mogłam uwierzyć
  • Odpowiedz
@good_excuse: #!$%@? egoistka. Ciekawe czy sie jej nie odwidzi,a nawet jak nie,to kto sie takim kaleką zajmie jak będzie dorosły a rodzice odejdą(o ile on nie odejdzie pierwszy).

Jakbym wiedział,że matka świadomie skazała mnie na życie z ciężkimi nieuleczalnymi chorobami,które powodują tak wielki dyskomfort,to coś mi się wydaje,że nienawidziłbym jej z całego serca.
  • Odpowiedz
@Azaajaszz: I ten przypadek z tego postu jest takim? On uzasadnia cały ten najazd na tą kobietę za to, że dziecka NIE ZABIŁA? Co z tym dzieckiem jest nie tak, że tak bardzo chcecie jego śmierci?
  • Odpowiedz