Wpis z mikrobloga

#wroclaw nie polecam najbardziej #!$%@? hotelu w jakim dało mi być, chodzi o #hotel Sofia naprzeciwko dworca PKP. W tymże hotelu z trzema gwiazdkami ulepionymi chyba z gówna oprócz innych wad wspomnę tylko o jednej - dostaliśmy pokój z "widokiem" na plac budowy, więc od 7:00 słuchamy darcia ryja, wylewania betonu i innego #!$%@?. Przyjechaliśmy o 3:00, zdążyliśmy pospać 3 godziny a dziś było w planach zwiedzanie. super.
Ktoś wie jak w takich przypadkach złożyć reklamacje? Hotelik oczywiście nawet nie ma regulaminu na stronie.
  • 40
@spoxman: typie to jest hotel, a nie hostel. Tutaj powinno wymagać się więcej, ale Ty ze swoim polaczkowym myśleniem pewnie siedziałbyś #!$%@? i niewyspany zamiast ryj otworzyć.
Aha, no i chętnie bym dopłacił za ten komfort wyspania się, jeśli hotel raczyłby poinformować, w których pokojach nie ma możliwości wyspania się XD
@Vincenzo: to chyba masz coś z oczami ;)

tak, typiara już ponoč ogarnia następny. Na bank nie mają 100%, od nocy nie widziałem i nie słyszałem tu innego gościa
@nine ja z moim polaczkowym podejściem nie oczekiwalbym luksusow po hotelu w centrum miasta za 50 euro za noc. Cisza nocna trwa do 6. Potem to już dodatkowy luksus
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nine: Typie, napisałem pytanie zanim napisałeś swój komentarz. Poskarż się na recepcji albo złóż oficjalną reklamację. Jak im zależy na gościach to pewnie Ci coś z ceny spuszczą.