Wpis z mikrobloga

@invisibleborder: Katolicyzm się nie rozszerzy, tu jest jasno określone co jest dobre a co złe. Dlatego nie ma tolerancji dla grzechu w tym również homoseksualizmu. Zaś wy, którzy zrzeszacie mniejszości o różnych skłonnościach do dziwactwa czemu nie możecie przyjąć w swoje grono kolejnych mniejszości jak np zoofile? Czemu się ograniczać i szukać partnerów tylko wśród osób tej samej płci?
  • Odpowiedz
@Prespekt: No tak, po co się ograniczać, LGBT to ideologia dla źle wychowanych dziwaków i grzeszników, zapomnieli dodać zoofilii, kryterium zgody dorosłych ludzi jest tylko na początek, żeby byli zaakceptowani, potem dodadzą po cichu gwałty, rozboje, haracze oraz wszystkie literki świata. Po co się ograniczać.

Na szczęście mamy wzór cnot, kościół katolicki, który co prawda uprawia grzech sodomii, pedofilię, kradzież, indoktrynację, manipulację i kłamstwa, ale się z tego spowiada!!! i
  • Odpowiedz
@invisibleborder: Nie wiem czemu tak najeżdzasz na ten kościół, wszakże kościół ten nakazuje szanować wszystkich ludzi, w tym także osoby homoseksualne, mimo że nie zgadza się z ich orientacją, ale mniejsza o to. chciałbym Ci pogratulować pewnych wniosków, bo masz rację ludzie którzy tworzą kościół są grzeszni i kościół zrzesza grzeszników mimo że potępia grzech, bo to szpital właśnie dla grzeszników. Przyjmuje również osoby homoseksualne i innych dewiantów jeśli te
  • Odpowiedz
@Prespekt: Nie wiem czemu tak najeżdzasz na te LGBT, wszakże te LGBT nakazuje szanować wszystkich ludzi, w tym także katolików, mimo że nie zgadza się z ich urojeniami, ale mniejsza o to. chciałbym Ci pogratulować pewnych wniosków, bo masz rację ludzie którzy tworzą LGBT są różni i LGBT zrzesza dziwaków mimo że potępia przestępstwa, bo to szpital właśnie dla dziwaków. Przyjmuje również osoby katolickie i innych dewiantów jeśli te chcą
  • Odpowiedz
@invisibleborder: Nie ma co z Tobą dyskutować, przytocz mi fragment gdzie najechałem na lgbt? I po co miałbym najeżdzać na nich? To nic nowego, że żyją takie osoby jak geje, lesbijki, transy, fetyszysci, zoofile, pedofile, mordercy, itd. Brzydzi mnie ich złe postępowanie, ale muszę ich tolerować, no i współczuję im swoją drogą..
  • Odpowiedz
@invisibleborder: Nie ma co z Tobą dyskutować, przytocz mi fragment gdzie najechałem na katolicyzm? I po co miałbym najeżdzać na nich? To nic nowego, że żyją takie osoby jak katolicy, fetyszysci, zoofile, pedofile, mordercy, itd. Brzydzi mnie ich złe postępowanie, ale muszę ich w tolerować, no i współczuję im swoją drogą..
  • Odpowiedz
@invisibleborder: Po co miałbyś to robić? Najeżdzasz na niego, bo kościół nie toleruje homoseksualizmu, morderstw itd. Więc osoby lgbt nie tolerują kościoła, tak jak mordercy nie czujący skruchy mogą czuć się oburzeni. (ps. żeby nie było. nie stawiam na równi czynów homo z morderstwami.) Kończę i idę spać. Pomodle się za Ciebie.
  • Odpowiedz
@Prespekt: Kościół mówi jedno a robi drugie, trzeba być mocno indoktrynowanym od dziecka żeby tego nie zauważać. Osoby LGBT nie tolerują kościoła, morderstw, pedofilii (żeby nie było, nie stawiam na równi czynów katoli z morderstwami i pedofilią), więc kościół po nich jedzie. Kończę i idę srać. Będę myślał o tobie :*
  • Odpowiedz
@Prespekt: celibat jest normalny? uważanie masturbacji za grzech normalne? ukrywanie pedofili normalne?

kościół nie toleruje homoseksualizmu

co innego w Katechizmie wyczytałem, a poza tym jak Pan Jezus powiedział? że kogo mamy miłować, a kogo nie miłować?
  • Odpowiedz
  • 7
@Prespekt jest jasno okreslone co jest dobre a co zle, co nie przeszkadza gwalcic male dzieci i przez wiele lat to ukrywac wewnatrz swojej organizacji żeby nie bylo przypalu, a gdy szambo wybije, to #!$%@? o uwodzeniu księży przez dzieci, "byle czego nie oglądam" i zwalac cala wine na "wrogów kościoła".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@invisibleborder: Świetny obrazek. Pokazuje że społeczności LGBT są normalnie nierozróżnialne wśród społeczeństwa.

Zatem i ich marsze, na których manifestują, nie mają sensu, bo niby co chcą pokazać, skoro już mają normalność.
A może oni nie chcą być normalną częścią społeczeństwa?
  • Odpowiedz
@Antyradek: A może zamiast zgadywać warto poczytać u źródła czego chcą?

Związki partnerskie, małżeństwa, adopcja, edukacja, brak dyskryminacji po ujawnieniu się w szkole i pracy.
  • Odpowiedz
Katolicyzm się nie rozszerzy, tu jest jasno określone co jest dobre a co złe.


@Prespekt: Dobre jest odmawianie równych praw ludziom, z którzy się nie wpisują w Twoją ideologię, POMIMO że żadnej krzywdy Ci nie wyrządzili?

Z tego co pamiętam to Jezus chyba mówił coś innego...
  • Odpowiedz
Zaś wy, którzy zrzeszacie mniejszości o różnych skłonnościach do dziwactwa czemu nie możecie przyjąć w swoje grono kolejnych mniejszości jak np zoofile?


@Prespekt: jeśli dwóch gejów się zwiąże, tworzą wtedy dobrowolny związek i uprawiają seks za obopólną zgodą. A mogą wyrazić zgodę, ponieważ są dorosłymi ludźmi i mają osobowość prawną, co nie dotyczy zwierząt, dzieci i drzew. Ile razy można to tłumaczyć? Tobie naprawdę nie jest wstyd, że chwalisz się tym, że nie widzisz różnicy pomiędzy dorosłymi ludźmi a zwierzętami i dziećmi?

Czemu się ograniczać i szukać partnerów tylko wśród osób tej samej
  • Odpowiedz