Wpis z mikrobloga

#truestory #feels #heheszki #lgbt #rozowepaski

Czołem!

Tak mnie teraz naszło po obejrzeniu zdjęć z parady równości, a dokładniej uczestników tęczowej strony. Prześledziłem dość solidnie każde zdjęcie, na których widać kobiety. Nie dawało mi spokoju,że tyle brzydkich kobiet może być na raz w jednym miejscu, nie chcąc być homofobiczny jakoś nazbyt, wszedłem na jakieś zdjęcia z marszu równości z Gdańska i Warszawy.

Ejjj, tutaj mi #!$%@?ł error w głowie.

Wiadomo,że każdy człowiek jest inny itd, każdy ma wady i zalety. Ale #!$%@? mać. Połowa uczestniczek tych marszy to takie 80kg +, na twarzy wypisana dzicz, zaniedbane maksymalnie, wyglądające jak ze sqoutów. Druga połowa to twarzowce level very HARD. #!$%@? mać. Jak to możliwe. Czy to nie czasem jest tak,że to jest zbiór tych nie chcianych przez facetów bab w jednym miejscu? No do #!$%@? ciężkiego.

Badał ktoś wpływ wyglądu osobistego na orientację? Zalecam badania, bo #!$%@? aż niewiarygodne.

Pozdrawiam

ps

Bez obrazy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#niebieskiepaski
  • 7
@SzybkiZwinnyOpalony: Zamiast przeglądać zdjęcia w prawackich gazetach, chodzę na parady i mam nastepujące obserwacje:
- Bardzo dużo dzieci i młodzieży 14-18
- Proporcja bardzo atrakcyjnych ludzi zbliżona jak w calym społeczeństwie, nie zapominajmy, że mało kto w Polsce jest 9/10
- Co do lesbijek konkretnie, to faktycznie wiele jest mocno androgyniczna, ale tak to po prostu działa. Nie pytaj mnie dlaczego, po prostu wiele kobiecych związków jednopłciowych powstaje na zasadzie kontrastu
@wespazjan: Nie chodzi mi o dzieci i młodzież.

Prawackich gazet również nie przytaczam w tym wpisie. Wręcz przeciwnie. Sporo pośród galerii było odnośnikiem do lewackich newsów.

Nie jest ten fakt zastanawiający? Lesbijki 3/4 wyglądające jak chłopy. Ciężko czasem odróżnić od faceta. Badał to ktoś kiedykolwiek? Jaki wpływ ma wygląd na orientację? Jeśli nie, to może ktoś się tematem zainteresuje? #tvn haha, #discovery #nationalgeographic #nauka