Wpis z mikrobloga

Gra ktoś Yashinem na bramce i mógłby powiedzieć o nim kilka słów? Mało się o nim mówi na tagu. W sumie nie mam co robić z kasą, a kupiłbym/zrobiłbym sobie jego lub np Schmeichela. Wiem, że @Ravalent nim rozegrał ponad 2k spotkań i nie mówi o nim złego słowa. Jestem teamCourtois i po zagraniu jakimś bramkarzem to zawsze do niego wracam. Grałem już większością 'lepszych' bramkarzy, ale Yashinem i Schmeichelem grałem tylko w drafcie i ciężko jest mi to ocenić po tych kilku meczach.

Jak mi się nie spodoba żaden zawodnik to pewnie kupię sobie Yashina/Schmeichela i Dumfriesa, bo tego też chciałbym przetestować (mam de Ligta w klubie i nim też chciałem sobie trochę pograć).

PS. Yashin ma 189 cm wzrostu, więc jest stosunkowo niski, a jak wiadomo - wzrost ma znaczenie w fifie. W grę wchodzi też VDS baby, bo mid za drogi, a Prime mi za bardzo nie podszedł.

#fut

Który na budę?

  • Courtois 35.0% (7)
  • Yashin Prime 15.0% (3)
  • Schmeichel Prime 25.0% (5)
  • Ktoś inny (komentarz) 25.0% (5)

Oddanych głosów: 20

  • 17
  • Odpowiedz
@Ravalent: Na karcie w statystykach w grze wygląda bardzo, bardzo dobrze, na minus tylko ten wzrost, ale ma wysoką skoczność, o ile statystyki na futbinie są prawidłowe xd

@andek980: U mnie pewnie też zostanie Belg, bo gra mi się nim najlepiej, szkoda, że nie dostał żadnej karty specjalnej.
  • Odpowiedz
@sambarumba: To się wgl nie opłaca xd Nawet tej wersji nie biorę pod uwagę.

@Ravalent: @flexx: @andek980: Zbieram chyba na totsa/toty VVD, bo nie mam na co, a przejściowo chciałbym kogoś przetestować. Na PC toty w okolicy 1.6kk, Tots 1.8kk, brakuje mi z pół miliona, czekam na jakiś dobry traf. Przed chwilą zrobiłem paczkę z wyzwania głosowania i wypadł Lala headliners i Williams Carnibal, ale są mega tani,
  • Odpowiedz
@iti1986: Mam jego wersję 93. Rozegrał 39 meczów, ale mnie nie powalił, miał jakieś przebłyski czasami, ale puszczał sporo szmat i te #!$%@? piłki lecące prosto w niego, które moja babcia by obroniła bez rękawiczek/rękawic. Teraz gram na zmianę DDG (dopóki mnie nie #!$%@?), Donnarumą 95 i Courtois, z naciskiem na tego ostatniego.
  • Odpowiedz
@Jarpen999999: jak srobilem sbo i go wstawilem do bramki po Courtoua to tak go wyklinałem że glowa mała. Szybko kupilem starego Courtua do bramki. Ostatnio jednak postanowiłem sprawdzic ponownie umiejetności tego Schmeichel dajac mu styl gry GK standard i jestem z niego zadowolony. Czasem ma takie mecze że wszystko łapie ;-)
  • Odpowiedz
@Ravalent: Uda mi się wyciągnąć jeszcze z 400k z tego co mam w klubie i będę miał coś ponad 1,42kk. Do TOTY VVD braknie mi z 200k, może wpadnie coś z MM dzisiaj, a jak nie to kupię tego Dumfriesa i może spróbuję tego Yashina, teraz nawet wisi taki VVD za 1,55kk, ale i tak na niego nie wyciągnę.
  • Odpowiedz
@Ravalent: Prime tak samo jak OP? Bo teraz masz chyba OP :D Jak nie uzbieram na VVD to kupuję Yashina i Dumfriesa. W LW i tak zagram dopiero w niedzielę wieczorem pewnie. Wypadł mi Lala Headliners i gra mi się nim lepiej niż totsem TAA, ale podobno Dumfries to kozak i chcę go przetestować. Chcę przebudować tyły, bo przód mam dość mocny. Teraz z tyłu gram Sandro FB, Blanc OP, VVD
  • Odpowiedz