Wpis z mikrobloga

Kurła Taco, szanuję.

W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków

"Pomoc dla niepełnosprawnych, #!$%@? z moich podatków?"

Nie ma szans

Ciągle martwię się o młodych polaków

Jedyny pomysł to się zabić lub #!$%@?ć na zachód

Chociaż w sumie nie, bo się bardzo boisz Arabów

Boisz pedałów, boisz wrogów oraz swoich sąsiadów

Na szyi szubienice obok coraz droższych krawatów


#rap #tacohemingway #polska #neuropa #4konserwy
Kozajsza - Kurła Taco, szanuję.

 W kraju, w którym ludzie nienawidzą swoich rodaków...
  • 61
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ori44: życzliwie założę, że nie wyczułeś sarkazmu. Taco rapuje m.in. o płaceniu podatków. W Polsce mamy m.in. podatek dochodowy i VAT. Jak ich nie popiera to niech nie narzeka, że ludzie nie chcą ich płacić z jakiś powodów. Jak je popiera, to niech je płaci.
@aleqsandrov: Nie wiem czy jestes taki głupi czy tylko udajesz? Człowiek zawsze bedzie chciał mieć więcej pieniędzy dla siebie. Płaci podatki bo musi gdyby nie musial to by nie płacił, pewnie ty miałbyś to samo proste. A pomagać niepełnosprawnym można w inny sposob niż płacenie podatków wiec nie wiem czy trollujesz czy nie
@Kozajsza taco to taki hipokryta że xd, o podatkach go wyjaśnili wyżej, inny przykład

Beneveto w duecie z quebo, "przyda się kontrowersja, powiem w wywiadzie że Chrystus kretyn" wyśmiewa robienie na siłę szumu wokół siebie poprzez rzucanie przesmiewczych haseł z danej Religii, a teraz w jednym z utworów z tej płyty ma ładny fragment w którym jest... "ja #!$%@? Pana Jezusa"

Nie jestem wierzący jakos konkretnie ale serio.. Zagrywki w wiarę są
@PolskiCzarnuch: Czy ja wiem czy raperów można nazywać hipokrytami, zalezy to od wielu czynników. Jeżeli mowi cos odmiennego w dwóch kawałkach z tej samej płyty to wtedy jest to hipokryzja ale jeżeli z biegiem czasu koleś zmieni na swój sposob światopogląd to ja nie widze w tym jakiejkolwiek hipokryzji
@Ori44 jakby między płytami było parę lat to jeszcze rozumiem, ale tu mówimy o sytuacji gdzie dzieli je rok, a odnośnie mojego komentarza to nawet pomijając hipokryzje, tykanie tematu wiary, czy to islam, chrześcijaństwo, hinduizm czy cokolwiek innego jest po prostu słabe.
a teraz w jednym z utworów z tej płyty ma ładny fragment w którym jest... "ja #!$%@? Pana Jezusa"


@PolskiCzarnuch: W którym niby kawałku? XDDD

W pierwszym tracku jest "jak ryby Pana Jezusa" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
a teraz w jednym z utworów z tej płyty ma ładny fragment w którym jest... "ja #!$%@? Pana Jezusa"


@PolskiCzarnuch: W którym niby kawałku? XDDD

W pierwszym tracku jest "jak ryby Pana Jezusa" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

I już dzwonimy do płokułatuły ( ͡º ͜ʖ͡º)