Wpis z mikrobloga

Witam! Jako że na portalu Wykop bardzo często widuję wpisy, komentarze (nierzadko zmanipulowane) pewnej wyróżniającej się osoby z prawej strony - @M1r14mSh4d3 - postanowiłem założyć specjalny tag pod nazwą #bekazm1r14msh4d3

Pokazane pod tym tagiem będą różne posty ww. osoby, które są zmanipulowane bądź po prostu śmieszne dla zwykłego obserwatora z boku.

W tym poście pragnę przybliżyć pewną hipokryzję ww. osoby.

1. Bądź @M1r14mSh4d3
2. Umieszczaj tweety losowych gości jako niezbity dowód na fałszywe pobicie i jednocześnie nie miej podstaw, aby uwierzyć głównemu zainteresowanemu tj. poszkodowanemu.

Nie mam podstaw, by wierzyć manipulantowi Jurczykowi, który po rzekomym pobiciu nagrał filmik ze smutną miną, że został pobity. Zero śladów na twarzy. Wiem jak wygląda podbite oko, bo nie raz przychodził mój bratanek z podbitym okiem.

3. Oskarżaj @artpop o cenzurowanie jedynej, prawdziwej racji ( ͡° ͜ʖ ͡°) w swoim wpisie.
4. Sama cenzuruj WSZYSTKICH innych użytkowników w komentarzach pod swoim wpisem.
5. m1r14msh4d3face.jpg

#bekazprawakow #4konserwy.ru #manipulacja

P.S. Jeśli macie inne wpisy użytkownika, którego w głównej mierze dotyczy post i są zmanipulowane - przesyłajcie je do mnie z dowodami na manipulację lub sami publikujcie takie posty (oczywiście z dowodami - nikt nie chce zostać oskarżony o pomówienia ( ͡~ ͜ʖ ͡°))
Pobierz AndrzejDudaKrolemJest - Witam! Jako że na portalu Wykop bardzo często widuję wpisy, k...
źródło: comment_XasbmxdtYozfUpHyVOuUlPDNN32wPg5U.jpg
  • 2