Wpis z mikrobloga

1. Bądź @artpop.
2. Pomów mnie o "wykorzystywanie nastolatków do waszej politycznej propagandy": https://www.wykop.pl/wpis/42798483/
3. Przeczytaj wyjaśnienia, że nie masz racji.
4. Skasuj mój komentarz i zablokuj możliwość wypowiadania się.

Z racji, że nie mam już możliwości odkręcenia jego kłamstw pod jego wpisem, postaram się odpowiedzieć tutaj.

To uporządkujmy ten bałagan:
1. Pomówienie mojej osoby przez artpopa dotyczy tego wpisu, zapoznajcie się z nim: https://www.wykop.pl/wpis/42781283/
2. Tęczowy troll artpop twierdzi, że youtuber, aktywista lgbt, Michał Jurczyk został wykorzystany w politycznej propagandzie - "waszej" sugerowałoby, że jest mnie więcej. Wrzuca screen, na którym - jak sam artpop twierdzi - "chłopiec" oznajmia, że złożył wyjaśnienia na policji. Szkoda, że nie zaznacza iż stało się to po tym, jak policja umieściła informację, że jest on poszukiwany przez policję. Dodaje, że osoby z filmiku, to "aktorzy", ani jego koledzy.
3. W komentarzu do wspomnianego przeze mnie mojego wpisu (patrz pkt.1) jest też informacja użytkownika z twittera, że widniejący na zdjęciu Damian Maćkowiak to kolega Michała Jurczyka (według twitterowicza, obydwaj mieli siebie w znajomych na fejsie).
4. Nie mam podstaw, by wierzyć manipulantowi Jurczykowi, który po rzekomym pobiciu nagrał filmik ze smutną miną, że został pobity. Zero śladów na twarzy. Wiem jak wygląda podbite oko, bo nie raz przychodził mój bratanek z podbitym okiem.
5. Procedura po pobiciu wygląda następująco:
5.1. zgłoszenie na policję
5.2. obdukcja
5.3. ewentualnie zgłoszenie obszernych lub dodatkowych zeznań
Tęczuś Jurczyk nie zrobił tego. Dopiero zrobił po tym, gdy go zaczęła poszukiwać policja.
6. Nie mam też żadnych podstaw, by pozostawać bierną, gdy po raz kolejny w tak bezczelny sposób kłamie na mój temat tęczuś artpop. Najbardziej znany aktywista środowisk LGBT na wykopie - ujawnij się dzbanie, czego się wstydzisz? Przynajmniej będziemy wiedzieli z kim mamy do czynienia. Wiem, że jestem solą w twoim oku, tęczowy, ale musisz się bardziej starać, zarzucając mi nieprawdę.

Rozumiem twoją frustrację, tęczowy manipulatorze, wszak ostatnio tyle znalezisk wpada na główną, a których tematyka to lgbt + pedofilia. To może boleć, ta prawda o tym, że jednak w tych środowiskach również mamy do czynienia z pedofilią. Ale wyluzuj koleś. Tyle w tym temacie.

Kim jest artpop?
Znanym na wykopie tęczowym trollem, który wszelkie znaleziska i wpisy przedstawiające lgbt w złym świetle, a zwłaszcza jeśli dotyczą one pedofilii wśród środowisk lgbt uwala, zgłasza, manipuluje twierdząc, że są to informacje nieprawdziwe.
Według artpopa pedofilia w środowiskach lgbt nie istnieje.

#4konserwy #neuropa.ru
#lgbt #lgbtq #strefawolnaodlgbt
#bekazlewactwa #bekazlgbt
#moderacjacontent #manipulacja
  • 6
  • Odpowiedz
@bijotai: nie mam jak się bronić. Skasował mój komentarz. Więc piszę tutaj, gdyż mikroblog jest prywatną częścią jego właściciela (czy jak to tam leciało w definicji od a__s).
  • Odpowiedz