Wpis z mikrobloga

Korzystam z DJI Mavic Air i szukam jakiejś kamery, która pomogłaby mi złapać trochę stabilnych ujęć z ziemi podczas wycieczek. Wszystkie filmy edytuję w Premiere Pro, więc kamera może nagrywać płasko, mogę to podrasować w post.

Myślałem nad DJI Osmo Pocket, ale wyczytałem o problemach z focusem. Jednak większość pisze, że nie są one na tyle duże, więc raczej dalej skłaniam się ku temu rozwiązaniu. Czy polecacie jednak coś innego w cenie do 1500-2000 zł?
#drony #kamery #gopro #dji
  • 32
@kj5: kamery, ale w cenie do 1500-2000 zł (więc sporo sobie zawężam), nie potrzebuję kamery sportowej - ujęcia będą raczej mało dynamiczne, zależy mi na dobrej jakości/stabilizacji i poręczności abym mógł ją wszędzie ze sobą zabrać
@betaTrx nie, kupuje go w przyszłym miesiącu. Oglądałem testy chyba wszystkich gimbali mobilnych na rynku i generalnie chwalą go. Mnie urzekło to że ma składaną budowę. Obejrzyj te test i zobacz czego potrzebujesz
@betaTrx daj znać jak się sprawuje, to i ja zaraz zamówię. Ja się trochę boję że mi mój note9 nie wejdzie w etui w niego , sprawdzisz maksymalny rozstaw uchwytu?
@mustafas00: a czy wiesz może czy jest jakiś uniwersalny, który by do tego pasował? Bo tak patrzę i znalazłem jedynie dedykowany na Alli, a średnio uśmiecha mi się czekać na niego 2 miesiące :/