Wpis z mikrobloga

Obejrzane i powiem tak - oglądając to miałem takie wrażenie "gdzieś to już widziałem". Wiadomo że trochę akcji naciąganych (SPOILER: gościu w zalanym skarbcu wysadzając drzwi C4 nie miał prawa przeżyć w tym pomieszczeniu, ciśnienie by go rozwaliło) ale pierwszy i drugi sezon pokazał dobitnie (np. akcja z tokio i motorem) że albo trzeba przełknąć takie rzeczy albo przestać oglądać. Mimo tego oglądało mi się to świetnie i z niecierpliwością czekam na czwarty sezon. Ogromną zaleta tego serialu to bohaterowie, role są napisane bardzo dobrze i aktorzy robią dobrą robotę. Mnie osobiście #!$%@? tylko Rio. No i nie rozumiem czemu wszyscy tak hejtują Tokio, jedna z bardziej charakternych postaci.

Btw. W którymś odcinku była scena jak rozstawiają karabin maszynowy i mówią że to Browning, jednak to co ze skrzynki wyciąga Helsinki to ewidentnie żaden Browning, a bardziej wyglądało mi to na niemiecki MG42 z 2 wojny światowej. #domzpapieru
  • 3
@Rafixo: hejtują Tokio bo jest niestabilna psychicznie. już na starcie zamiast strzelać obok policjantów #!$%@? do nich ryzykując planem.
Jej chłopak ginie bo wpada na genialny pomysł
Po 2 dniach w mennicy mówi że jej się nudzi...
Do wszystkich się #!$%@? , niszczy kamery bo miłość...
Gra w rosyjską ruletkę z Berlinem, panikuje ignorując zalecenia Profesora
Jak dostała szansę od inspektor to chciała wszystkich sprzedać...
To przez nią ginie Moskwa bo