Wpis z mikrobloga

@Reiko88: wegetarianska, ale wielu moich mięsożernych znajomych tam chodzi i sa w niebo wzieci, ja jestem wegetarianem wiec szczerze moge Ci jeszcze polecic Mazaya Falafel, za niewielkie pieniadze bedziesz lezec i kwiczec z przejedzenia, a kuchnia syryjska to cos wspanialego
  • Odpowiedz
@Reiko88: Nie cuduj.

Karmelicka --> Alibaba (buda)

- Dzień dobry. Poproszę MEGA ROLLO ze zniżką studencką.
- Den dry. Siesięć zotych.
- Proszę. Oto pana dziesięć złotych.
- Den kuje. Sos?
- Mieszany poproszę.
- Den kuje.

I za 5 minut dostaniesz metrowego kebaba. Jak masz małe rączki to będzie Ci ciężko nieść, więc sobie #!$%@? na ławeczkę na przeciwko biblioteki na Rajskiej. Smacznego!
  • Odpowiedz
  • 0
@Reiko88 Mirabelko a gdzie będziesz mieszkać/studiować? W Krakowie jest sporo barów mlecznych/jadłodajni i knajpek które serwują lunche dnia w przystępnej cenie (tak powiedzmy 16-20zl za dwa dania a czasem i z piciem albo deserem) więc na pewno coś znajdziesz ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak się już wprowadzisz to zrób sobie spacer i ogarnij jakie knajpy masz niedaleko i czy mają coś dobrego w menu. Ja polecam Pierogarnie Krakowiacy
  • Odpowiedz
@Reiko88: Około 15-17zł - bistro w bibliotece wojewódzkiej na Rajskiej (koło Karmelickiej), jakościowo na pewno lepiej niż Koko czy inne Bordo.
Bar mleczny Żak na Królewskiej (koło Biprostalu) - polecam tam pierogi ruskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie zależy gdzie będziesz studiować
  • Odpowiedz