Wpis z mikrobloga

W mojej opinii problemem nie są czarni aktorzy/statyści pojawiający się tu i tam tylko brak logiki. Dlaczego nie mogli zrobić tego w sposób logiczny i uporządkowany jak GoT gdzie nikt nie miał z tym problemu bo to miało sens? Mamy w uniwersum Zerrikanie. Nic nie stoi na przeszkodzie by np. część najemników pochodziła stamtąd. Logiczne? Logiczne. Zamiast tego netflix poszedł drogą całkowitego multikulti i np. komicznie wyglądają randomowo tu i tam czarni rycerze z Królestw Północy. Czarne Driady? No spoko. Rozumiem że porywały tylko dzieci z dalekiej Zerrikani by je odmienić? Boję się co zrobia z Elfami czy Krasnoludami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A zobaczycie jak będą pękać dupy jak dostaniemy więcej Fringilli na ekranie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wiedzmin #netflix #kolorowaagitacja #seriale
L.....e - W mojej opinii problemem nie są czarni aktorzy/statyści pojawiający się tu ...

źródło: comment_6SbwPFOwBH3mcDaTZU22xk2hepnxjJYj.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@LibertyPrime: Nie chciałbym oceniać całego serialu na podstawie 2 minutowego trailera więc o minusach nie będę mówił dopóki nie wyjdzie cały. Natomiast z plusów to widać że na serial nie szczędzono kasy : wiele lokacji, sceny batalistyczne - to wszystko dobrze wróży. Dobór aktorów mógłbyc trochę lepszy ale Ciri np. wygląda super. Cavil jako Geralt bardziej się upodobnił do tego którego znamy z gier ale po tym co usłyszałem w
  • Odpowiedz
@Beniz_Szatana: "Zsunęła z ramion futrzaną pelerynę, zdjęła lisią czapkę, szybkim ruchem głowy rozrzuciła włosy – swoją dumę i swój znak rozpoznawczy – długie, połyskujące złotem, puszyste pukle o kolorze świeżego kasztana." Ja wiem jakie miała w książce, ale lubię rude i mega mi się podobała jej "growa" wersja :D
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Musisz być bardzo ograniczonym, skoro przywalasz się do koloru skóry WYMYŚLONEJ RASY w świecie FANTASTY. Dla prawdziwego polaczka powinni być sami biali. Serial jest robiony pod globalnego odbiorcę, Samo stwierdzenie że netlix poszedł w Multi Multi o zgrozo. Sam Sapkowski mówił że świat przedstawiony w książce zawsze służył historii, to nie świat Tolkiena. To jest serial na podstawie książki i będzie się od niej różnić, to nie jest adaptacja
  • Odpowiedz
Serial jest robiony pod globalnego odbiorcę,


@galagaguy: Cholera, szkoda że nikt tego nie powiedział twórcom GoT, może wtedy odnieśliby sukces. No ale co ja polaczek mogę wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LibertyPrime: Wzięli babkę która jest dobrą aktorką w ich oczach i przyniesie im kasę.
Podobnie było ze Scarlett Johanson grającą Japonkę w Ghost in the Shell. Ludzie chcieli ja oglądać, to dostała tę rolę, a film przyniósł kasę.
Myślisz zbyt komunistycznie. Netfliksowi żadne biuro KcPZPR nie rozpisuje co ma być w produkcji, tylko planują jak z globalnego rynku ściągnąć jak najwięcej pieniędzy. Polska ma dla nich małe znaczenie, zresztą Polacy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LibertyPrime: Nie wspominając, że tutaj aktorka jest po prostu za stara do roli. W książce Triss i Ciri były dla siebie przyszywanymi siostrami, właśnie ze względu na wiek.
  • Odpowiedz