Wpis z mikrobloga

W mojej opinii problemem nie są czarni aktorzy/statyści pojawiający się tu i tam tylko brak logiki. Dlaczego nie mogli zrobić tego w sposób logiczny i uporządkowany jak GoT gdzie nikt nie miał z tym problemu bo to miało sens? Mamy w uniwersum Zerrikanie. Nic nie stoi na przeszkodzie by np. część najemników pochodziła stamtąd. Logiczne? Logiczne. Zamiast tego netflix poszedł drogą całkowitego multikulti i np. komicznie wyglądają randomowo tu i tam czarni rycerze z Królestw Północy. Czarne Driady? No spoko. Rozumiem że porywały tylko dzieci z dalekiej Zerrikani by je odmienić? Boję się co zrobia z Elfami czy Krasnoludami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A zobaczycie jak będą pękać dupy jak dostaniemy więcej Fringilli na ekranie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wiedzmin #netflix #kolorowaagitacja #seriale
L.....e - W mojej opinii problemem nie są czarni aktorzy/statyści pojawiający się tu ...

źródło: comment_6SbwPFOwBH3mcDaTZU22xk2hepnxjJYj.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@CaveoPoland: Fakt, powinienem lepiej uzasadnić swoją wypowiedź. Miałem bardziej na myśli wygląd zewnętrzny aktorki, i nie zrozum mnie źle, wygląda bardzo zgrabnie, ale moim zdaniem jej uroda nie pasuje do postaci Triss.

Mam nadzieję, że nadrobi charakterem i grą aktorską.
  • Odpowiedz