Wpis z mikrobloga

@picasssss1: Zależy jakich monet. Nie da się udowodnić że nie przyszedłeś po np. jakieś stare moniaki. A poza tym jeśli chciałbyś zbierać biżuterię zgubioną współcześnie to pewnie istnieje też jakiś przepis o tym aby zwracać do biura rzeczy znalezionych xD
@picasssss1: Wiem, też się napaliłem żeby jakąś wykrywke kupić i pokopać, ale jak się naczytałem to uznałem że pier*ole i dalej oglądam na yt Odyna czy tam innych wykopków xD Chyba że, masz dostęp do prywatnych terenów i jak pogadasz ładnie z właścicielem to wtedy znacznie zmniejszasz ryzyko że ktoś się doczepi.
@picasssss1: nowy do 1000zł najlepiej na początek jakiś garett albo fisher, nie siedzę juz teraz w modelach w tym przedziale, wcześniej był tylko ace 250 i fisher f22, teraz odpowiednikiem jest chyba 200i. W każdym razie dalej ma tą mała cewkę, którą sam po jakimś czasie będziesz chciał zmienić, więc jakbyś mógł dołożyć te 3-4 stówki to kupiłbyś już Eurotek pro, ewentualnie poszukać używanej cewki DD do 200i. Po brzegu też
@picasssss1: W temacie miejsc "przypałowych" i "nieprzypałowych" oraz parkowania o 5 rano w chaborach na prywatnym terenie - Najlepszym wyjściem jest poszukiwanie z pozwoleniem z WKZ, wtedy wychodzisz w pole w blasku słońca, cały na biało.

I nawet nie chodzi o to, że ma sie jakiś urzędnik zgodzić na to co chcesz robić - chociaż od tego ten urzędnik jest, żeby pilnować takich rzeczy na swoim terenie. Chodzi o to, że