Wpis z mikrobloga

#dieta #silownia
Ujemny bilans kaloryczny na redukcji to musi być codziennie czy raczej można jeść więcej w dni treningowe żeby większa siła była? Jak uważacie?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Estetykatopodstawa: Ale w inne dni jest ujemny bilans. Więc i tak w tygodniu jest na minus. Nie chodzi mi o to, żeby robić masę w dni treningowe a w pozostałe redukcję, tylko czy wolno jeść więcej w dni treningowe, żeby na zero bilans wyszedł czy trzeba codziennie tyle samo. Albo czy lepiej codziennie 500kcal na minusie niezależnie ile się spali?
  • Odpowiedz
@Adrian00 w dni treningowe masz wieksze zapotrzebowanie kaloryczne to raczej logiczne mozesz wiecej zjesc ale nie przekraczajac ustalonych norm np. Bez treningow jesz 2500 , zapotrzebowanie 3000 , podczas dni treningowych zapotrzebowanie wzrasta do np. 4000 czyli do 3500 mozesz sobie zjesc , jezeli o to ci chodzi , bo jezeli zapotrzebowanie masz 4000 i zjesz na 4500 to jaki to ma sens :)?
  • Odpowiedz
@Sabarolus ja nie mowie ze jest nie wykonalne , ale mniej ekefktywne

@Adrian00 jak chodzisz glodny to zmien cos w diecie przy -500 nie powineines chodzic az tak glodny zeby byc wkurzony:) ja robilem sobie caly tydzien np. Diety a jeden dzien jadlem to co chcialem w granicach rosadku
  • Odpowiedz
@magnat32: Ja raz spaliłem 5000kcal w ciągu dnia a jadłem stałe 2500kcal. Właśnie o to chodzi mi w moim pytaniu, czy powinienem albo czy mogę jeść więcej w takie dni.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magnat32: W sumie jak liczę sobie zapotrzebowanie z kalkulatora to już tam uwzględniamy ile trenujemy na przykład. Czyli wychodzi, że np w DT na masie nie dodaję jeszcze z 200kcal bo już całościowo jest to uwzględnione. Dobrze myślę nie?
  • Odpowiedz
@RaVV hmm no zalezy jakim planem idziesz ja mialem rozpisane na kazdy dzien tyg , zeby nie bawic sie w sumy , bo u mnie to nie zdalo egzaminu Pon 5km bieg , 30 km rower - 3300 kcal Wt 50 km rower - 3200 kcal Sroda odpczynek 2300 kcal Czw - kardio + sila 3200 kcal Pt odpoczynek Sob free day zrem ile chcem:D Niedziela 10 km bieganie To tak
  • Odpowiedz