Wpis z mikrobloga

Babom nie można ufać. Koleżanka była takim mocnym 6/10, ścięła włosy na chłopaka i teraz wyglada poniżej przeciętnej. Takie włosy pasują tylko dziewczynom z przepięknymi, regularnymi rysami twarzy imo. Ale wszystkie psiapsi jej komentują zdjęcia, ze jest pięknie i cudnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bojowkadlugichwlosow #bekazrozowychpaskow #logikarozowychpaskow
D.....l - Babom nie można ufać. Koleżanka była takim mocnym 6/10, ścięła włosy na chł...

źródło: comment_x9vBpNeG91OVMnEjRjjc5ONi1urP1ujE.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: To chyba problem mody jako takiej. Ludzie gdzieś coś zobaczą i myślą, że będą fajnie w tym wyglądać i tak się czują, problem w tym, że jak patrzysz na to z boku to widzisz, że to ewidentnie nie pasuje no bo nie każdemu we wszystkim dobrze. A te komentarze to wiesz, czasami jest tak, że ludzie mówią innym różne rzeczy by było innym miło, ot dla zasady.
  • Odpowiedz
@DigitalGirl: Mnie to zawsze śmieszy kwestia związana z włosami. Każdy robi tak jak mu pasuje, ale potem jak ta osoba pyta kogoś jak jej się podoba, co sądzi i słyszy np "że wcześniej było lepiej", "nie podoba mi się tak" to od razu hurr durr, moje włosy moja sprawa. Więc po co się pytasz człowieku? Dość często jakiś czas temu można było to zaobserwować na Twitterze wśród nastolatek, także jeżeli
  • Odpowiedz