Wpis z mikrobloga

@share: Przecież ten cały ośrodek to większe patusiarstwo niż wszystkie patusy razem wzięte i do tego są skompromitowani, a ty ich o pomoc błagasz xD normalnie aż zaśmierdziało @Kuracyja Jak już chcesz se kręcić imbę to stwórz ładny zbiór materiałów z opisem, który ma jakieś znamiona gramatyki wyślij tutaj z bezpośrednim mailem do FB Polska i imba się kręci, a nie OMZRiK #pomusz
@share: @Kuracyja ale się nie denerwuj owszem mieli jakieś wyniki póki sami się nie okazali patusami większymi niż tych, którzy zwalczają. Teraz wszyscy leją na nich ciepłym moczem, ale jak chcesz to wysyłaj tam prośby o pomoc w walce z chudym bykiem xD Możesz też po prostu przyznać się, że sam dwóch zdań po polsku złożyć nie potrafisz, a chcesz imby w internecie rozkręcać.
@share: co nie potrafisz skleić dwóch sensownych zdań i wysłać do odpowiednich służb? Dlatego potrzebujesz pomocy tego ośrodka by ci pomogli XD gratuluje
Napisałem tu komentarz wyjaśniający tych dzbanów ale się wkleily dwa i jeden usunąlem a się okazało ze to był błąd na moim telu wiec sram na was przegrywy nie chce mi się już na was tracić czasu
@MrPrado30: ma prosty system zgłoszeń. Jeśli jest sporo zgłoszeń, to dany materiał zlatuje z automatu i potem twórca musi sam się prosić o weryfikacje przez pracownika. Tak więc wystarczy, że sporo osób go zgłosi np: za nienawiść i dane posty lub fanpage sam zleci
@PogromcaPatusow: lamusie nie jestem na żadnym dyktandzie, pisze jak chce a jak masz jakieś aspiracje na nauczyciela to zapraszam na studia i do szkoły 2k na rękę to może się spełnisz, jak chcesz coś sobie udowadniać to zapraszam do wrzucenia tagu z gotówka jaka masz pod ręka i zobaczymy kto sobie lepiej radzi w życiu bo to ze pisze gdzieś szybko i nie zwracam uwagi na składnie niczego nie weryfikuje, jak
@Stulejarzysta: kolejny przegryw się odezwał, zapraszam do zadania które przerosło twojego kolegę bo cichutko zaczal siedziec, chociaż patrząc na twój nick nic więcej chyba nie trzeba dodawać