Wpis z mikrobloga

Siemka @MountainDewPolska

W kwestii oddania marce Mountain Dew chyba nie ma równie wiernego mireczka jak ja. Od kilku lat mam wytatuowaną na ramieniu puszkę Waszego napoju. Wypiłem w życiu równowartość kilku basenów olimpijskich Mountain Dew o różnych smakach, ale ten oryginalny, unikatowy dzięki swojemu, kolorowi, smakowi i zapachowi zawsze przypomina mi najprzyjemniejsze chwile i doskonale odświeża nastoletnie wspomnienia. Oryginalny smak Mountain Dew to równoznaczność beztroski, błogości, śmiechu, rozrywek na świeżym powietrzu. To wspomnienie słodyczy, które już zawsze pozostaje w pamięci.

Jaram się, że kolejne pokolenia również będą mogły doświadczyć tego co ja. W świecie, w którym wszystko jest do siebie podobne i nie wyróżniające się, dobrze jest być odważnym i oryginalnym - jaskrawy kolor Mountain Dew, najsłodszy z możliwych smak, to od zawsze było to, co wyróżniało Wasz napój.

Decyzja o powrocie do oryginalnej receptury była strzałem w dziesiątkę i pokazaniem bezkompromisowości Mountain Dew.

Na dowód, że Wasz napój jest zawsze ze mną wrzucam swoje zdjęcie z chodzącą reklamą Mountain Dew.

#konkursmd
źródło: comment_l5vq8arSFGWmzi6ygBuMQKywCH6ZOVLP.jpg
  • 8