Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wczoraj spotkalem sie po miesiacu od zerwania ze swoja byla kobieta. Bylismy razem 2 lata i ogolnie wszystko sie skumulowalo w #!$%@? dla nas okresie. Troche mnie serce jeszcze boli, ale ona zaproponowala spotkanie, a ja sam za kilka dni wyjezdzam i nie bedzie mnie w miescie przez dluzsza chwile. Skoczylismy do baru i tam zaczela mi mowic jak to ona nie zabalowala. Ze pojechala do krakowa i tam dwa tygodnie melanzowala i ze zrobila sobie tyle znajomosci ze glowa mala. Ze odnowila dawne kontakty i ze jej telefon jest caly goracy od wiadomosci xd. Jak mnie odprowadzala do auta to jeszcze wspomniala ze wspolokatorzy ktorzy jej nie trawili i sie nie odzywali nagle dali jej zaproszenie na slub i nie wie kogo zaprosic. Ze ogolnie duzo osob u niej ostatnio bywa i zrobila wino ze swoim kolega. Ogolnie byly do niej przyjechal i spal. Aa i jeszcze nocowala dwoch gejow u siebie w lozku i ze gdyby nie to ze lubia fiuty to by sie za nia zabrali. Ze jezdzi ma duzo propozycji wyjazdow od jakich typow itd. Rzeczywiscie troche sie zmienila i wyczuc mozna bylo juz ta sfere kolezenstwa anizeli blizszej relacji. Ogolnie o sobie powiedzialem bardzo malo, raczej o planach ktore zamiarzam przedsiemwziac bez szczegolnych wzmianek o tym co sie u mnie dzialo. Zastanawia mnie tylko po co ona mi o tym mowila xd. Chciala mnie jeszcze bardziej #!$%@? or smth?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 21
To wszystko ściema - nie że się nie wydarzyło, pewnie było jak mówiła. Ale nie jest od tego szczęśliwa, to wszystko ma zagłuszyć u niej wewnętrzny krzyk rozpaczy. Pustkę i smutek, brak kontroli nad życiem... Tak naprawdę mówiąc do ciebie mówiła do siebie samej. Ty posłużyłeś jako darmowy terapeuta z tą przewagą, że kojarzysz jej się z dawnym życiem, więc tym bardziej jej nowe ja miało się odciąć od starego. Ale to
Baby są głupie jak #!$%@? ja się rozstałem z swoją 2 tygodnie temu 6 lat związku. Nawet nie należy mi się po takim okresie wytłumaczenie czemu zmieniła do mnie stosunek o 360 stopni chociaż próbowałem z nią gadać xd co zrobić znajdzie się inna